Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

külföld?
most ugy megált a tudomány.nagyon csalodtam az egészben.a legszebb volt amit lattam.10800km volt benne es oan volt mint az uj.se torve se semmi.motorja ugy járt mint az alom.erre a valto meg KO.az elso gumi meg eredeti volt
nagy kár! másikat néztél?
szoval voltam a szakiknal es megneztek a gepet. vagy a valtoban vagy a kuplungkosárnál lessz valami nem ok.tehát nem képzelodtem.de nemérdekel mert vissza vittem a tulajnak ! bassza meg.love meg vissza.
persze szerencsém volt vele is hogy nem talalgatott es belement.!
zdobrotka! nem haragszom ám! de könnyebb lenne a helyzeted ha meglepnél valamivel
mondjuk egy vázzal
és azt hivatalossá lehet tenni?
Egy haverom vett vázat '04-es 636-hoz ! Újjonan 250 ezerért! Viszont ha szerencséd van az EBay-en találsz olcsóbban! Pl K5 GSX-R 1000 vázat vettünk 200 Euró ért!
hali!
egy kérdés.eltettük a mocit pihenni,egy barátomnál áll a raktárban,ami nem fűtött.arra lennék kíváncsi,hogy gyárilag fagyálló van benne vagy azt rá kell tölteni?

köcc
ha elakadna a kárkifizetésed vagyszeretnél még egy kis zsetont:ird le mit szeretnél és hogy hol tart az ügy:karugyintezes@freemail.hu,teljes jogi háttérrel állunk rendelkezésedre
köll egy 636 váz?mikori évjárat?

Etz ugye nem komolyan mondod? Roncs? Inkább nem eszek nem fizetek be semmit de veszek tavaszig egy vázat! Hamarabb lesz 2 mocim mint hogy ezt eladjam!
Ja és lassan nekem lesz a legdrágább 636osom!
Nem gondolkoztál még a roncs eladásán?
Ha megszabadulsz tőle 4-6 kiláért, jön hozzá még a zsák pénzed és már is vehetsz egy szuper járgányt.
Semmi új. bár belekezdek a tuningcső építésébe unatkozom
reménykedem hogy a kedves hivatalnokok az első tavaszi napsugarakat megelőzik a zsák pénzemmel
mert ha nem....
ja és a fekete kawába én is adok ha mehetek vele néha napján
Semmi extra.
Olajcsere megvolt, nyárbúcsúztató gumifüstölés is, minden oké és szép.
És feléd?
Tudni már mi van a vassal?

Hudson!

Szólj ha már nem bírod a részleteket!
Szívesen átveszem a gépet!
köszönjük emese!
amúgy ez teljesen helytálló!
mizu?
Laza vagy kopott a láncod.
Amikor elengeded a gázt, a motorfék miatt a láncod felül laza lesz.
Ha hirtelen meghúzod ilyenkor a gázt, a motor áttekeri a lazább részt alulra.
Ilyenkor hirtelen megfeszül a lánc és kottyanó hangot ad (valamennyit mindenképpen).

A láncfeszefféged beállításakor nézd meg, hogy egyenletesen van e nyúlva.
Ha nincsen, akkor a legfeszesebb állapotában kell beállítani.
jaa! nem teljesen ilyen volt, picit másabb!
szerintem a láncot kend be! nekem is volt ilyen....majdnem kefét rágtam idegemben! Befújtam a láncot és hopp....csendes lett minden!
csaaa.fontos kerdesem lenne! 636 on a valto! megyek vele.huzom a gazkart-visszaengedem utanna meg megint rahuzom es rant a motor (klattyann is valami a valtoba).ugy tunik mintha laza lenne a lanc.de nem az! mintha valami laza lenne(mint amikor nagy a hezag a fogaskerekekben) .mind1 mien fokozatban van -ugyan az!
valaki?,
nemtom lehet! még előbb le kéne bontani a vasat! aztán meglátjuk4 remélem meg lesz még
Sziasztok !

Ha valakit érdekel van egy 2003-04-es 636-os ninja-hoz egy felső villahidam. 8000 igaz magyar forintért odaadnám bárkinek,amíg még ér vmit a forint

Tengermély tiszteletem !
ossze vissza keresgeltem az apro hirdetésekben....... mar leautoztam annyit mint a ...... es a vege az lett h azt viszem amit eloszor láttam. gondolkodtam még behozatni is de mar 1x rafáztam ugyhogy b...ok raaa.
+9000es(E+H) van Pilot Power 2CT....az se rossz.
Bár nem engem kérdeztél..... és nem magyar de itt mindíg van 1-2 gyöngyszem
http://suchen.mobile.de/fahrze...
Tiborx!
Hol találtad a mocit amit veszel? Link esetleg? Én is most akarnék 636ot venni (05-06), de elég kevé a normális modell jelenleg a piacon