Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mi nem rohangáltunk nagy mellekkel.

Mármint Perecet nem tudom, én biztos nem!
A "nyomott" az 'nyomot', mielőtt még a volt nyelvtan tanárom elolvassa a fórumot....
...na látom ez egy életre nyomott hagyott benned...
"Sokan"? ...nagymellű pléjmétek "Hudson" táblákkal szaladgáltak, vagy 'csak' perec,+ te?
Pedig sokan hiányoltak!-azok a civil patkányok
....a biztonság kedvéért beírtam a noteszomba 1 fekete pontot a "főnökömnek" aki beírt mára este f8-ig melózni.
rengetegen voltak, ezért a lassúcsoportot két részre bontották. Ezáltal kétszer húszpercre volt lehetőség.
Kint találkoztunk Pereccel, Champossal, Roliival, kicsit később beesett Torpedó is. Az első húsz perc max 15 volt, mert valaki esett és bement a mentő. Ebben a menetben Perec majdnem odavágta a gépet,de ezt majd ő elmondja. A második húsz perc 12 perc volt. Köridőim 2:34 és 2:40 között voltak. Bár Perec szerint 2:26os kört mentünk. A második menetet is baleset miatt intették le. A kaja jóvolt, a társaság mégjobb. Várjuk a képeket és Perectől a videót. ( mivel negyedórán keresztül csak én vagyok rajta) .
http://www.sportmotor.hu/motor...

Champos, Rolii, Pereckirály

motorosállat13563as hozzászólásában van a bringa.
hello

nah milyen volt a lime party
Perec.
A perecvideót sos-ben küld át!
Meg AKAROM NÉZNI!

Köszönöm.
na látod igazad van.
Nem mind1 mit állít nem fogok tőle jobban tudni motorozni és ez a lényeg
Na mindegy mit időzít az ember addig engem se izgatott míg meg nem mutatták.Bár most se izgat nagyon.
ezen vidin látni azt a sárga felvillano ledet , nem azt tutod időziteni?
Mondom be másolhatom a szöveget annyira nem vagyok nagy angolos
de akkor végülis nem a max fordulatszámot állitod amit irtál?
Na itt van egy másik videó is.

http://www.sportmotor.hu/motor...
Az a baj kicsit gyenge az angolom,itt a motor könyvében levan írva hogy mit és hogy lehet állítgatni valami időzítésről ír.Ha nagyon érdekel be szkenelhetem.
Nekem is úgy mutatták de lehet hogy az csak a váltó villantó időzítése.De ha találkozol egy 636-tal próbáld ki a dolgot,nem akarok hülyeségeket mondani.
hello

nem akarok beleszolni, de a helyedben először én megkérdeztem volna egy szakitol mit állitgatok,
én még nem hallottam olyat hogy csak ugy tudod állitgatni ilyen könyen a fordulatot
Nagyon meglepodnek azon, hogy te a muszerfalrol tudjad allitani a leszabalyozas milyen fordulaton tortenjen meg...
Ezt a videót nézd meg van még egy másik dúrva is megpróbálom feltölteni,azt is

http://www.sportmotor.hu/motor...
Alul semmi nyomaték, de hát 600as én enyémnek eddig maximum 5000-ig húztam mondjuk mentem még vele 2 karikát mert nincs meg még a rendszám meg a papír brutális erő van benne
Őszintén még annyira nem figyeltem meg soha,mert mikor kihúzattam nem volt időm az órát nézegetni.Olyan kb négyezertől már megyeget,de mikor eléri a 8000-res fordulatot mintha segberúgtak volna és egéssz a leszabájzóig fojamatosan húz meg se torpan sehol se.
Hidd el élvezni fogod a gépet nagyon,csak a rossz utakat útálja a futómű.Nekem volt egy suzuki gsxf600 rosszab úton még 120 tudtam menni,ugyan ott a kawával 60 nal tudtam menni de az is olyan volt mintha fekvőrendőrön motoroznék.