Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Pityu 1.2.3.4.5.6. fokozatokban hol tilt,mennyinél(km/h)?
Miket tudok meg...
Igen ez komoly,dúrvább a kicsike mint egy normál hatszázas.
LOL ez komoly?
Na nekem is mastek dob van rajta csak ez karbon oval dob de piszok jól szól,élőben még jobban mint a videón amit felraktam.
Na még a végét mindíg nem sikerült megnéznem mert nem az út hanem a bátorságom fogyott el,eddig amit mentem 263km/h volt,és még ment volna tovább.Amúgy az órán ha a két gombot egyszerre nyomva tartod a resetet meg a másikat ,akkor lehet valamit állítani,azt hiszem hogy hol szabájozzon én fel vettem 15500-ra meg a váltó villantóval is lehet valamit babrálni.
Ja Pityu 1.2.3.4.5.6. fokozatokban hol tilt,mennyinél?, és mennyit megy a tiéd végre?
Én sem mostanság tervezem a kormstabit most egy Mastek Tri-Oval Short dob jön iszonyatosan brutális hanggal és olcsón, egy tankpad,olaj, és olajszűrő , majd 1-2 év múlva pálya miatt fel kéne egyet pattintani (kormstabi)
majd alakul valahogy....
Nekem pl nincs egy deka kormány teló se a gépemen és nincs vele gondom.2 szer volt kisseb kormány csapkodás de az is az én hibámból mert rossz minőségű útun csutkáztam neki nagyot.
Én motul 5100 olajat használok 10w40-eset,de én még nem vettem észre hogy nagyon kajálná az olajat
Velence? v WC?
Na elmentem Velencére!
Öhlins. A drágábbik fajta.Teljesen jó. 30 fokozatban állítható de eléggé be kell tekerni pályán.
Így vettem már a mocit úgy, hogy nem tudom. Gondolom 20-40 000-ből kijön a kettő.
Milyen a stabi és utcán hogy boldogulsz vele?
A felnit mennyiért csinálták meg cakk-pakk a kettőt?
Én is 10w50-re gondoltam, mert a 10w40et nagyon eszi azaz ezt hallottam, a Castrolról pedig már van egy-két pozitív tapasztalatom, azért gondoltam erre.
Én Castrol Power R1-et használok. Az ugyan az mint az R4. Sokan nyafognak, hogy hangos lesz tőle a blokk. A giximbe is folyamatosan azt toltam és tökéletesen bevált. Egyébként szerintem bőven elég a 10W50.
Van. A felni meg fényezett.
Tiéden van stabi? Gyárilag olyan színű a felnid? Nagyon tetszik...
Köszönöm az infókat gyárilag 10w40et írnak neki elő, de azt nagyon kajálja 10w60asból egy grammot nem eszik egy ismerősömnek, de csak utcán használja. Konzol mennyi cash? Ki gyárt olyat? Kormstabiból én is Öhlinsre gondoltam Vagy nem elég a kormánysúly ha nem bántom nagyon? Még nem vagyok otthon a témában És olajból milyet (márka) Castrol R4 Racingról vélemény(?) ,vagy milyet nem sajnálok tőle semmit az ár nem lényeg csak a legjobbat kapja
2006-tól van a ZX-10R-en gyárilag.
1. tudtommal nincs (csak a tizeseken), 2. csak jó nevűt: Öhlins, Bitubo, Extreme-tech, Hyperpro stb., 3. utca-pálya használatra: 10W50 fullsyn-t, 4. igen, mindenképp, 5. 4100 km-nél 100% hogy nem kell cserélni!
Jó Reggelt (2004-es évjárat)
Kawán gyárilag van kormánystabikonzol? Milyet érdemes venni utcára és néha pályára(kormánystabi)?
Milyen olajat öntsek bele? Olajszűrőt cseréljek mikor kapja az új olajat? Vezérműláncot mikor kell kicserélni hány kilométerenként? Enyémben van 4100 km és még nem volt mikor érdemes?
Már rég meg akartam kérdezni, hogy mi van víkó-val, és BZ-vel?
Rég hallottunk felőlük.
Csak most szűkösseb a keretem mert rendeltem egy bőrruhát,és hát az se egyforint.
Lehet venni kéne bele valami nissinit vagy ilyesmit már akkor,csak azok nem tudom mibe fájnak
sajnos a márkára nem emlékszem.
itt vettem:
http://www.kelomotor.hu/