Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Dede, néha be is csuktam a szemem!
És Te ennek miért örülsz?
Mondom, hogy jókat írjál!
Most mit mondok majd neki?
Hát akkor Te az életben nem veszel ilyen mocit. Hátul nagyon kényelmetlen. Sokkal rosszabb mint a gixer volt. Nagyon széles a faridom és alig használható az utaslábtartó. Talán próbáljatok meg egy 2006-ost.


Jézusom!

És nem féltél?
Szeva!

160. Kösz.
zdobrotka,... október, november körül derül ki, hogy hogy jönnek össze a dolgaim, és megtartom e a gépemet,avagy lecserélem régebbire. Remélem maradok ezen! ...de ha még sem, és érdekel téged, akkor majd beszélhetünk róla.
De ne éld bele magad, mert minden erőmmel azon leszek, hogy a seggem alatt maradjon...
O.ÓÓÓ

A végén még rábeszélsz!
Nagyon nem kell győzködnöd.

Valahogyan meg kell fűznöm a kisfőnököt, hogy jó lesz neki a tizedesen hátul.
Írhatnál róla, mit mond a barátnőd a hátsó ülésről.
(igazából csak ez a forró pont a témában. )
A 600-kal az a baj, hogy ahogy egyre újabb évjáratúak úgy kell egyre jobban forgatni őket. Ez most nem Kawa specifikus dolog hanem majdnem az összesre igaz. A 05-06-os 636 a legerősebb 600-as. A Hudson-é már nagyon pályagép. Annyira amennyit amatőr motoros nem tud kihasználni. Az övén 135-ig tart az 1-es, ki az aki 12 000-es fordulaton 1-be veszi a célrarát? 2-ben meg nincs elég tolóerő. Ezzel nem akarom a 600-at leszólni de sajnos nagyon elmentek a pályagép irányába. Az én mocim valami imádni való. Szerintem abszolute nem kell félni Tőle. 4000-nél elkezd megindulni, 6000-nél rúg egy nagyot, 9000-nél egykerék. Szóval ha nem inzultálod akkor nem vészesebb mint egy 600-as. Csak mindent jóval hamarabb csinál.
Elküldtem.

Mennyivel mentél hazafele?
Szevasztok!

Perec vagy Zdobrotka! Átkülditek a videót? A címem: krroli@freemail.hu

Kösz!
A gondom a busa 200 LE-vel van.
Akármilyen szarul kanyarodott az ember, 50méter elég volt neki , hogy visszajöjjön és zárja a szöget.
Egyébként biztos vagyok, hogy tényleg nem a 6-R-rel van a gond, hanem a rutintalanságommal.

Többet kellene gyakorolnom, de csak ennyit tudok finanszírozni.
Meg kellene egy újabb moci.
Lehet maradok a 6R-en csak veszek egy 2007-est.
Hudsoné az iszonyúan megzombított!

Télen,
ha lemennek az árak, lehet becserélem az enyémet.

A 2005-ös 10R sokkal jobban tetszik, meg kb ugyan annyiba is kerül, csak iszonyatos,brutális,felfoghatatlan energiája,kicsit sok lenne.(Bár ezt leszarom, mivel lehet vele lassan is menni )
Igazából a főnökömnek nem tetszik.
És a mi családunkban egy ekkora beruházásnak közös döntésnek KELL lennie.
(Ha rajtam múlna vennék egy 0km-es 2008-as 10R-t. )
Köszönöm!
Megoldódott.

Hááát Perec.....
Valami buzi naked-bike mindig közöttünk vergődött.
A köcsögök!

De a szervízutas jeleneted komoly nagyon!
Van egy lejátszóm aminek nem kedvelem a kezelőfelületét ezért ritkán használom. De amikor már az öszes csődöt mond akkor azt veszem elő és az esetek 99%-ban működik.
VLC media player.
Jó megoldás! De én csak egyszer tudtam használni a progit Utána nem ment csak a hang
...elnézést, hogy ilyen bonyolult megoldást mondtam..
zdobrotka,... ha kell lejátszó, szólj, bár ha jól tudom, az apple honlapjáról letölthető a lejátszó, és nem csak mac.-re, hanem pc.-re is.
Nekem 2 van!
Telefonnal
...próbáld quicktime player-rel.
Te mivel játszod le a videót?
Az énféle 636-hoz hány kulcs jár gyárilag 2 vagy 3?
Szerintem nem busz indexe,dehát mindenki magatudja.Szerintem meg a pici led indexek undormányok,ennél már csak az a csúnyább mikor olyan pici tükröket tesznek egy sportmotorra.
A lassú embereket a gyors balos és az utána jövő jobbos között kell megelőzni. (10-11 kanyar) Ott a lassúak jó ha 120-130-al mennek. Az utána jövő részen van időd megfelelő előnyt összeszedni.
Szerintem is
Ez hitelátvállalós lehet...