Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sok melóm volt benned te hálátlan gyermek, mire eljutottál eddig.
3 szemüveges is van a képen a sárkányfűárus én vagyok,de csak az orrom és a kapucnim által megjelenő kép miatt,én már nem indulhattam a márkák harcán.ha ez mond valamit. 58-at olyan gumival megyek amin nincs már kopásjelző,ha kicsit jobb akkor 55 megyeget,de ez már rég volt,ma már csak nézegetem a gépem a garázsban.szerény vagyok
De egyébként akkor a márkák harcán, sárkányfüves jobb volt mindenkitől mivel ő nyert!
Joe!
Megvetted a Csobánkai Arrow-ot?
Nem én basztam el!
elbasztad Feri ..... ne is folytasd a dolgot szerintem ugorjál
Ott voltam azon versenyen is, Holló 1.58-at tudta szinte egész évben, a sárkány füves úgy emlékszem nem ment 2.00 alá! Rácz tudta még a 2 perc alatti időt 1000-ben,de lehet hogy más is, de ő akkor nem volt ott előzőn elesett! Holló meg az elején lassú volt akkor, félt a bukástól mert már hideg volt! De egyébként ebben a pillanatban hívott vissza Urszán Era, "Pusztai Gábornak" hívják a Sárkányfű árust, Jó hogy tudom, hogy ki nevezett birkának tegnap, minden ok nélkül!
olyan jók ezek a vakerok...Óvatos...Gabi... párszor már indultunk egymás mellől...óvatosnak még nem láttam ..ezeket a kifejezéseket honnan veszed?,..jah tényleg, Te gyorsúúsz
Hogy hívják a sárkány füvest, ő nyerte a Márkák harcát 2010-ben, még 1 kör kellett volna Holló Gabinak, mert az elején óvatos volt!

Majd Ő megmondja, ha akarja
Fehér pólóban?
nem.a sárkányfűárús.
A szemüveges?
Valahol csak ott van
Tibi!
Nem, rinyálsz hogy be bukod a 10-est!
De legalább akkor felfednéd kiléted!
khm...elnézést,én kb 20 verseny után egy teljes és két fél szezon után mentem amit mentem mondjuk én ügyi vagyok,egyébként meg azt kell hogy mondjam ,teljesen igazad van.
Joe!
Oláh Jocinak fokolásra pénze, még benzinre, meg gumira sem volt, mi adtunk neki sokszor hogy el tudjon indulni a versenyen! Még a slip-ont is egy robogó dobból alakította a 04-estizesre. A törlesztőjéről meg nem is beszélek, de 9.6-ot tudta 2006-ban vele! Meg idén is tudta a 08-as tizesével, azon 1 Bodis rendszer van, amit kapott hozzá! D1000-ben 9.3-at tudott vele menni!
Monitor előtt bármit lehet, meg kell mutatni élőben a 9.5-öt!
Ez sem a kövérek sportja.
Jó neked a súlyod megvan hozzá
De abba is biztos vagyok, hogy ha akarnék előbb mennék le 9,5-re mint 1:55-re.
Látod ebben biztos vagyok. Bár nem úgy ahogy te gondolod.
Hát azzal a motorral amivel a 9,5-őt mente nem fog 9,3-at menni. Az, hogy meddig faragjátok még az a ti dolgotok. 9,5 után már századokért, ezredekért küzdötök nem 2 tizedért. Fogadni nem fogadok veled mert nem bízom benned.