Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Évjárat?
Jó választás!
Üdv zőccségesek , ha minden jól alakul, akkor egy héten belül nekem is lesz egy zikszezredesem !
Nem ez volt a terv , de ezt hozta a sors... azért nem vagyok elkeseredve...
Itt vagyok Feri,én ezt tisztán látom,csak nem értem,hogy amikor én voltam utoljára Madáron,10.0 alatti idővel lehetett csak a 8-ba jutni!Street 1000 ben.na most ha gyári motorról beszélünk,hasonló reakcióidővel,nincs közte fél mp,én a gyári gépet arra értem,hogy kitolod a szalonból,bejáratás azt goo,nem ilyen tömítés,olyan commander,majd akkor kiderülne az igazság.
Műmájer
Dehogy van,csak Joci is nagyon könnyű és ezt szoktuk neki mondani mikor a 4 sávon szórakozunk

Persze, persze .... rögtön a kedvedért teli vágom az életemmel az internetet
na további kellemes melldöngetést neked
Látom megúntad a kurvákat a hozzád illő oldaladon, és átjöttél ide szarakodni, de nem baj azt nézem hogy ki mondja, nem azt hogy mit!
A gyorsulási versenyeken van ilyen?
Miért nem kötöttetek fel Tibi hátára egy 40 kg-os estrich betont, és úgy kellet volna megnézni egyenesben mi a helyzet! De lehet hogy Tibi is azt mondta volna neked,mint nekem Oláh Joci barátom, hogy vágd le inkább az egyik lábad és úgy menjünk!
Tudom ... mindenki hülye csak te vagy a Helikopter
és 203 vagy keréken
Ja azt elfelejtettem mondani, hogy előbb Janához vittem, és nem sikerült beállítani, folyamatos gáznál rángatott, mint az állat, mint kiderült benne maradt a gyári lambda szonda, elfelejtette kikötni. Aztán AGO újra beállította és jó lett. És nem, nem vagyok az ő embere, mert jelenleg az általa lefikázott Motty AFR-t használom...
Ingyen tuning.
Valszeg nincs két egyforma pad és két egyforma mérés.
Hát a ZX-10R-em 40km az órájában full szérián 16 fokban 165Le volt keréken. 40 fokban szar benzinnel csak 158. Ebből lett a 168 szintén nagy melegben.
Háát Tibit nem nagyon érzi a motor
Jana padja 11 lóerővel többet mutatott, mint az AGO-é. Mind a kettő PC beállítás után.
Méréskor a hőmérséklet sem mindegy hogy mennyi, Joci barátomnak 22 fokban 08-as 10-es 10000 km-el rendszerrel 174 volt keréken.
Kawa powa meg légsúlyú pilóta.
Baszki,az én Gixxerem mennyivel erősebb volt papíron,meg még le is volt áttételezve azt mégse tudtam neked elmenni az egyenesbe.Mondjuk Téged senki nem előzött még ki a hring célegyenesbe.
Tudod rossz helyen vagy már megint!
Műmájer......
A régi nem. Az 153Le volt keréken: dob meg sportlégszűrő. A mostani rendszerrel PC-vel légszűrővel 168 keréken. 4-5Le kevesebb lett mint amire számítottunk.
Nem kicsi, csak sokan arcoskodnak
Ágonál is van olyan, hogy nem publikus .... valószínű olyan is létezik, ami nincs kiírva. Tulaj függő, de lehet itthon csöndben is atombombád