Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

töltsd ki az adatlapod veréb!
:-))))))))))))))))
Szia!
Érdekelne, mondj árat légyszi. Vagy küldd el mailbe.
vinko3@freemail.hu
Üdv:Vinkó
a nagy fogaskerék csatához egy 39-es sunstar korong, a 9 re felpróbálnám de csak 300-ig mér az km/órája. zx10R-ről lett le bontva.
bal oldalidom, sárvédő, ha érdekel.
Sziasztok!
2004-es évjáratú ZX-10R-hez keresek: első lámpát, fejidomot közepét és 2 oldalát, bal oldalidomot, Ram-Air beömlőt, bal tükröt, be. indexet,első sárvédőt. Ha valaki tud eladót szóljon légyszives. 20/596-8172
Köszi!
Nem a Yoshimurára gondoltan Janikám!
f.feri69,egy széria motorrol van szó,nem egy yoshimura blokkos motorrol...
Üdv Joci,már hiányoltalak!
Így is van, mihez képest!
Mihez képest!
Nekem van egy 2006-os ZX10R-em. Csak azt tudom mondani hogy a legjobb választás. Most van az enyémben 100 ezer kilóméter. Soha de soha nem nyúltam bele. Minden gyári. Szelep állítás még nem volt. Egyszer ellenőriztettem olyan 80 ezernél és gyári értéken volt. Amiket cseréltem az lánckerék, lánc, kerékcsapágy. Ez a sok egykerekezéstől. Fékbetét, gumi az meg a sok szerpentínezéstől. Egyszer volt egy aksi cserém 4 évesen. Persze a motort 0 km-esen vettem és 3 ezer km-enként cserélem az olajat, castrol full szintis. Én csak jót tudok mondani. Ha másik motort vennék ugyan ezt venném 06-07. Egy baja van csupán hogy iszonyatosan megy.
Neked is.
Jó éjt!
Ok!
Ennyire ne siessünk mivel a cucc nem nálam van hanem Anyáméknál és oda legközelebb ünnepekkor megyek. Gondolom nem a hétvégére kell. Szólok ha előszedtem jó?
Nem kell, tőlünk elég gyakran megy terítő autó pestre. Add meg a számod vagy küld el email-be és holnap reggel felhívlak! f.feri69@freemail.hu
Pesten. Bedobom Agóhoz ha az neked jó.
Keresd elő akkor kell nekem 5-ért, hol lehet téged megtalálni?
Kb. 200-at. Nem. Maradtam az 525-nél. Nem azon múlik az 1:55.
Akkor te 520-ast tettél föl ugye? Mennyit km-t ment a gyári 525 41-ed?
Ha megtalálom a tiéd. Mondjuk 5-ért. Az alatt nem éri meg feltúrni a padlást.
Biztos hogy jó rá, érdekel engem!
-1-el elől már túl rövid, nincs végsebesség!
Ja hát én a 2004-re gondoltam. A 08-é lehet meg van valahol. Ha az jó rá.
Hogy ne lenne gyári 41-es a 08-as azzal jön ki, a 06-os pedig 40-essel!