Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

-1-et rakjatok előre.
25e-nél cseréltem a gyárit szóval azzal nem sokra mennél ha meglenne. 41 fogas gyári meg nincs is. JT-t vettem. Volt vagy 6e Ft.
Jah, 40-41-el lehet ki sem adná gyári lánccal!
Valószínű akkor beleteszünk 1-et. Hátra nincs eladó 40 vagy 41-es 525-ös GYÁRI lánckereked jó állapotban, vagy nem tudsz valakinek?
Rakoncátlan ez mindenhogyan. Amúgy nem tudom mert amíg gyári áttétellel mentem addig a lánc is gyári volt, amikor meg beleraktunk 2 szemet akkor meg -1, +2-vel mentem. 1385mm a tengelytáv gyárilag, az újé 1425mm.
Végül is a beletoldással rontani nem tudsz a helyzeten. Húzd hátra amennyire lehet.
Pár napja már kérdeztem tőletek hogy bele tegyünk e 1 láncszemet a 04-es tizesbe hogy hátrébb kerüljön a tengely mert hallottam hogy úgy nem olyan rakoncátlan, mert eredetileg amúgy is nagyon elől van?
Kérdezz Feri.
Hogy-hogy erre esett a valasztas? Irhatod az SV topikba is, hogy ne itt offoljunk.
de még milyet, he:D
Latom vettel valami V2 traktort?
giszo: nézz :)
f.feri69,

Bocs, de ez nem az a motor... beszéltem a haverral.
Viszont itt van nálam az, aki összerakta a motort....
Mondot pár dolgot és szerintem ez a motor a Horváth Tomié volt
Hát elgondolkodom mert lehet hogy tényleg tavasszal kellene venni valamit végül is tényleg pang a piac.Mindenkinek köszönöm hogy foglalkoztatok a témával!
Mondtam volna, hogy menj el, nezd meg es utana meg mindig lehet gondolkozni rajta, viszont ahogy latom elegge messze laksz.
Akkor most ez jó vagy felejtős szerintetek?Tudom hogy nehéz kérdés de hátha jobban ismeritek.Illetve ti foglalkoznátok vele vagy sem.
Nagyjából 3-4 hónappal ezelőtt láttam elöször a hirdetést. Nem egyszerü eladni manapság egy ezrest... Lesz ez még olcsóbb
viko75,

A Csonti-Car-os ZX-10R-t egy ember vette hitelre újonan, aztán ha jól emlékszem tavaly év végén elvitte/visszaadta a banknak. Onnan vették ők meg, kicsit kipofozták és most eladó!
Mielott megveszed azert jol nezd at az utolso csavarig, nehogy utolag legyen meglepi.
ZX-10R.
Azt nem tudom de ennyi pénzért kb. elég ha beindul és már jó vétel.
Ezzel én is így vagyok ezért is gondolkodom nagyon.
Csonti Car-ost en nem vennek. Roluk jot szemely szerint meg nem hallottam.
Őszintén még én is vacilálok nem akarom elsietni nem vagyok márkafüggő 2004-töl nézegetek valami 1000-est!Végül is tetszik az összes ezért tapogatózom.Csak most van egy jó vételnek tűnő,csak csonti car-os.Élőben még nem láttam gondoltam utána kérdezek.de köszönöm a válaszod.Üdv
Ok.
ddt500,

Nem, a 2006-2007-é is buta vóóót...
viko75,

Amikor volt, mondjuk azt rá, hogy "szerettem", bár nem véletlenül BÁLNA a gúnyneve...

Bár ha jól emlékszem, akkor "típus hibája" volt, hogy meglazultak a szegecsek a kuplungkosár mögött (?!) és az tudott bajt csinálni...
Nekem is vót 1*