Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

biztos megyek v.mikor,csak nem tudom pontosan még,de egyeztetünk,az első telókat akarom felvini rendberakni,még gyári olaj,szimering stb,
Nem jössz valamikor Pestre, nekem is mennem kell még decemberben is meg januárban is, és akkor össze futhatnánk valahol és megnézném a muzzyt élőben Ricsivel.
De te is tudod hogy széria motorral sehol se lennétek!Nekem meg nincs erre gempám.A gép munka meg az elektronikák ááá.Keresek is már valami szponzort irok mingyá Agonak hátha lát bennem fantáziát
persze Feri,nézz körül,nekem még biztos meglessz,én ilyen műgyüjtő vagyok,de sajnálnám még ennyiért is odaadni,de annyi a külömbség az új meg ez között,hogy ezt tőlem veszed,nem kereskedésben,állapotra semmi,és időd még van rá bőven
Zoli korrekt voltál, de még szétnézek van idő tavaszig. Bátszi-motornál használt 38-45 között van Yoshi-Raptor, új 55-ért nem tudom a nevét de azért az nem Muzzy.
Jimmi!
Engem apám arra tanított, ha valamit csinálsz azt vagy rendesen, vagy sehogy! Mi nem csak azért megyünk el versenyezni, hogy ki mozduljunk a szürke hétköznapokból, hanem hogy versenyezzünk! De hát nem vagyunk egyformák, ami igy van jó!
70 ért megválok tőle,de nehezen
Már le vették a hirdetést mi után le foglalóztuk, igy nem tudok képet mutatni. De pénteken vagy hétfőn hozzuk haza. 04-es metál-kék gyári állapotban 12000 km-el törésmentesen még a gyári gumikkal gyári centírral, gondolhatod hogy mehettek vele, a leömlők még nincsenek meg lilulva csak a hengerfejtől 8-10 centire. No de majd meg lesz végig a dobig!
Helló.Látom már megint szidnak a motoros társak. ja nem voltam mert családi dolgok közbe gyüttek.jövőre odabaszok azt majd meglássuk.faragok magamból aztán lessz ami lessz.De nem kell ezt az egész gyorsulást olyan komolyan venni,jót szórakozunk aztán ennyi.úgy belelohalják 1 s emberek ebbe magukat.nem kell.
Meg is értem hogy nem (szabályok)
AKRA, ARATA, MUZZY, ARROW, YOSHI, szerinted miért 400 körüli palásttal csinálja a dobokat 04-es tizesre.
Ferikém van kép a kawárol?
Szevasz Jimmi!
Ezzel a hozzászólással kicsit elkéstél!
Mi a helyzet veled, remélem tavaszig még eldobsz vagy 20 kg-ot , és akkor a Táltossal nekem meg Birdnek is odabaszol mivel egy GSX-R.
Nem jöttél a díjkiosztóra?
Nem is tudtad?
k636r, gyógycukorka...

Na menjetek a faszomba a nikjeitekkel....
f.fer69,

Nem kötöm az orrodra, hogy mit reszelünk...

Szerintem a 360-as inkább egy Hayabusára, meg turha motorokra való. De ha téged nem zavar, max cikizni fogunk érte... is...
Mért öregezed le táltost?
Ágó hová tűntél el, csak nem valamelyiktek 10-esét reszelitek ilyenkor is?
Mi a baj szerinted a 360-as palást hosszal?
kawazoli10,

Szerintem meg nem!
Ha gyári áttétellel letudna forogni, akkor is csak 298 lenne, de nem tud leforogni se.
Te is tudod Zoli az a új, ami új! De egy 2004-es motorra nem sokan vesznek új kipufogót. Látom tényleg szép állapotú. Én amikor a sárga k7-et vettem 2008-ban kaptam hozzá egy Japan Yoshimura carbon slip-ont aminek 167000 volt az ára. Tavaly adtam el 8 hónap hirdetés után nagy nehezen 55000-ért , pedig az is karcmentes volt. Mert hát sajnos mindennek annyi az ára amennyiért elviszik, és az idő múlásával egyre nehezebb eladni jó áron mert a motor is öregszik amire való. Úgy hogy Zoli mond hogy mennyi a vége.
kb 56mm a összekötő belseje,de lehet 57 is,csak nem tolómérővel mértem,látod mennyiért hírdetem,várom az ajánlatot,tudod mennxi egy márkás ilyen cucc te is,ez garantáltan új állapotú
De megkaptam a másik 2-t is. Akkor 58 be és 55 ki belsőn mérve? Még mivel nincs itthon a 10-eske nem tudom mennyi az összekötő eleje mm-ben ami a leömlők közösítőjére megy rá, nézd már meg nekem ha tudod a tiéden a belső átmérőt, kíváncsi vagyok mennyiről bővül az összekötő 58-ra. Én mivel 112kg vagyok motoros szerkóban legjobb esetben ezzel 9.9, Ricsi fiam 72kg ő kb. 9.7-t tudna, persze legalább egy jó slip-onnal és 3cm-es ültetés és jó áttétellel! Biztos meg is fogjuk nézni már 2013-ban az eső versenyeken! A K7-es motorjainkal Ricsi 9.5 én meg 9.7 mindkettőnk 250-es befutási sebességgel. A 04 tizes én alattam max. 228 Ricsi alatt max. 235-el futna be 402m-en! Mond a végét a sérülés mentes dobnak összekötővel, bilincsekkel,rugókkal, de Karácsonyi "AKCIÓS" árat mondj!
azért kíváncsi lennék mit mennél azzal a tízessel így alapban
utána sem kaptad meg a másik kettőt?
Szia Feri,bocs csak belázasodtam,aztán ledöglöttem tegnap,belsőket mértem
Igen Zoli ha K7 blokkot tesznek bele . Nem válaszoltál amit az átmérőkről kérdeztem, belső vagy külső 58-55