Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

bigjoe,

egyik éjszaka végre találtunk egy nyitott benzinkutat valami főút mellett és ott kaptunk pár 5letet kajálásra... csak hát közbe szólt az a qrva hó...
kawazoli10,

Zalakaroson voltunk abba a faxa nagy hóban..)))
Jah, Robi a lehetőség másik h.fejtömítésre, és vez. fokolásra, mindenki előtt ott van, de ezért ne mi legyünk már a hunyók ha nem élnek vele!
Cső Robi! Nem is tudom ki mondta az utolsó K.Lacházán, hát nem tudok mit csinálni Ricsi GSX-R-e ellen mert gyorsabb!
GSX-R 1000: 9.602 sec. 242.06 km/h
ZX 10 R 08: 9.799 sec. 238.39 km/h
De ugye ezért nincs harag!
Pedig van jó kajálda felénk hidd el agókám.
persze,majd nekem is utána jut eszembe ki vagy,amikor már megcsináltattam máshol a Kawát! Mit kevertél erre?
Szia Feri. Azért a Kawa bontatlan blokkal tudja azt amit a gixer némi kis blokk mókolással :) Gyári !
Ágó látom már megint éjjeli Bagoly voltál, estefelé meg mindig eltűnsz a gép elől és nem válaszolsz a motyóiddal kapcsolatban (X-TRE). Hajnalban meg nem hogy a fiatalasszony mellett feküdnél, vagy valami mást csinálnál mellette.
Pedig erre csak jók vannak
kawazoli10,

bammeg.. mostnézem ki vagy...:)
Jó lett volna tudni a 7végén, mert ott voltam majdnem nálatok, de nem találtam egy jó kajáldát se... :(
Az én Yoshi blokkommal nem mehetek street 1000-ben! Megvan hozzá a gyári blokkom is, de azzal tudnék 9.8-at az én súlyommal, de az kevés Ricsi vagy Cz. Robi ellen!
Na mára ennyi helló
1 év és itt van
nagyon jól tudom arra értettem
Hol van még 2014
Jimmi! Forti Pali street 1000-ben megy, nem pedig D1000-ben!
Az a baj hogy már nincs komoly kategória. Lévai Attila a díjátadó előtti megbeszélésen már rebesgette hogy lehet 2014-ben megszűnik a street 1000, mert sok az 1000-es kategória. A D1000-nek annak maradni kell, és muszáj maradni a közönség 1000-nek is, az új versenyzők csalogatása miatt. És még ott van a Road & Ride abban is 1000-ek mennek. No akkor mi van szerinted, a street 1000 az komoly kategória? Ezek szerint a Közönség 1000 az komolyabb! No mi a véleményed erről Jimmi?
A Fortit megvernéd
De ott van power motorba!
A 115 kilómmal a 70 kilósok ellen én megyek 9.7-et ők meg 9.2-9.3-at
Amúgy a big kategória nem olyan komoly kategória te is tudod csak azért van hogy a magamfajta cérna bohóckodjon.szerintem ha nem mennénk a versenyekre el is törölnék a kategóriát lásd Kohári!
streetbe ott lehet harcolni lásd a fiadat.
Ágó már megint eltűntél, biztos most jött meg az 1070-es kitt, és nagy nálatok az izgalom. Hát lehet is mert a GSX-R tudja ezt 1000-esen is (ha nem többet) !No jó ez vicc, mert akkor nem intézel fokozat kijelzőt a tizeshez!
D1000be próbáld meg ott lehuzatod elöl hátúl és annyira nem Ágoskodik
Én 2008-2009-ben széria motorral (blokk) mentem és megnyertem mind kétszer a big-racar bajnokságot. De mindig vágyam volt egy komplett Yoshimura blokk, és 2010-re megcsináltattam. Elmondom neked sokkal nehezebb vele menni, ha nem vagy lehúzatva mint egy gyári blokkossal. Meg kellett nála tanulni a gázt húzni 1-esbe és 2-esbe. 2010-ben nem tudtam vele jobb időt menni mint a 25-30 lóerővel gyengébb másik blokkal mert mindig keréken volt, és amit ez elején elbasztam nem hoztam be a végén hiába volt a sebességem 15-el több befutáskor! De most már nagyjából néha lent marad :)))
Hali,holnap folyt.köv.