Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

meg ,csak nem itthon van,holnap este megadom,mi a helyzet felétek? Joci megvan?
nem az ülés alatt volt a dob,hanem jobbra lent? vagy hogy gondolod,hogy ülés alól jobbra? Mi van veled,lime partyra jársz,meg Kawa zx10? minden rendben?
Meg méred majd a dobot mert Ricsi fiamnak tetszik!
Láttam tavaly a Lime-partin egy 06 vagy 07-est metál-kék színben az ülés alól jobb oldalra hozott kipufogóval, az nagyon megfogott.
na az a tuti az biztos,csak most nincs "kedvem" 4 millát kiadni motorra,én a 04-05 re gondoltam,de úgy összességében,mindent egybevéve,teljesítmény,vezethetőség,megbízhatóság gondoltam
A nagytestvér mindég!
amikor új volt a gép,vettem hozzá egy slip-ont,ezt kb 1000 km használtam a bejáratás után,aztán találtam rá egy komplett rendszert,full titán mindegyik ugyanaz a dob,ez a dob szinte teljesen új
de,igazad van,ezt elb..tam,majd kijavítom,köszi az észrevételt(csak teszt volt,hogy ki figyel!
Hát szerintem a 11-12. modell a legjobb, csak hát 5 mille az sok, de a legszebb a 04-05-ös, de te mire alapozod hogy a 04-es a legjobb?
nekem is bejön,habár kinézetre talán csak a 06-07 tel nyúltak mellé.a többi nagyon rendben van
A 4-ik képeden az nem a Toseland véletlenül?
Ha Muzzy rendszered van honnan van a Muzzy dobhoz slip-on összekötő csöved, mert a hirdetési képen látom hogy az is van? Mennyi a sérülésmentes dob bemenete, kimenete mm-ben, és a palást hossza cm-ben és ugye ez full titán?
De mindenképpen a legszebb!
akár mit is gondolsz,viccet félretéve úgy gondolom,hogy ez a típus az egyik legjobb tizes
nekem semmi gondom nem volt vele,Muzzy rendszerem volt fenn,csak a dobot lecseréltem Bódisra,a nagyobb hang miatt,a leömlő maradt a Muzzy
Szia Zoli!
Egy kicsit meleg volt az előbbi oldalon írtad: vettünk már egy rendes motort. "Ideje már lassítani" :D Megmondom őszintén nem tetszik a Muzzy, biztos jó, de oka van annak is, hogy Bodis-ra cserélted. Mi az oka? Úgy látom a tiéden komplett rendszer van?
Ja azt neked kell tudnod. Más ötletem nincs. De a Kawazsoltinka folyton van mindene.
Agó valószínűleg megharagudott rám egy régebbi incidens miatt pedig előtte jóban voltunk, úgy hogy biztos ha lenne is neki nem adná oda nekem!
Szia Feri,van Muzzy titán oválom,ha érdekel megegyezünk
Hát így nagy hirtelen nem. Nekem meg van a régi kipuf de az valami noname, nem is szép, nem is árulom.
Agó-t kérdezd.
Már a kormánygátló meg van hozzá mert az muszáj. Még egy fasza összekötőcsöves slip-ont (ARATA,YOSHI, AKRA) akarunk rá nem tudsz valakinek?
Értem. Jó is az.
Megúntam a kurva gyors motorokat (GSX-R 1000) ezért vettem egy ZX10-es mert ideje lassítani! De a viccet félre téve a fiamnak eladtuk a 750-t, és találtunk egy nagyon szép metál-kék (ami mindig is tetszett) 04-es 10-est 2006-os forg.helyezéssel, karcmentesen még a gyári gumival
Na mesélj!
Eladó használt PP Tuning arany fék- és kuplungkar párban.
Felhajlós és előre hajlós kivitel, fokozatmentesen állítható, csapágyazott.
Ár: 25.000HUF (Eredeti ár: 54.900HUF)

Az alábbi modellekre jó:
GPZ500S (1990-2009)
ER-5 (2004-2005)
Er-6n/ER-6f (2006-2008)
Versys (2006-2008)
ZX-6 (1998-2004)
ZX-6R (2000-2004)
ZX-6RR (2003-2004)
ZX-600 (1990-2004)
ZZR-600 (2005-2007)
ZX-10R (2004-2005)
Z-750S (2006-2008)
ZX-9R (2000-2003)
ZX-12R (2000-2005)
ZR750 (1991-1993)