Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jó a duma. muanyagoscsaba kukac gmail.com Itt lakik Dunavarsányban. Még az is lehet, hogy van neki készleten. 10 perc alatt felrakod a gépre. Vasakkal együtt adja. Nagyon rendben van a cucc. Alap fekete a színe.
Csákány!
Hogy állsz a tudományos fokozatoddal?
Most egy darabig nem megyek sehova, nálam is a tanulás jön. Bár kilátásban van júliustól egy 12 hónapos vacsorameghívás Potsdamba. Ez szinte üdülés lenne...
Most nézem a május végi időpontot, valahogy szabadulni kell!
Szasz Soma!
Nagyon el vagyol veszve, légióba vagy
Nagyon speciálisan fogalmaztad meg
Jó estét és Boldog Új Évet mindenkinek! Nem hivatalos látogatásra hazánkba érkeztem. Nincs türelmem az elmúlt 6 hónapot végigolvasni...
Robis! Nekem is kellene egy olyan vágóasztal (Janika remélem figyelsz a terminológiára) az olajszűrő elé.
Magas Tátra,és átruccantunk Zakopane-ba lengyel barátokhoz .Csak kicsit késön indultam(délután 1-kor Salgótarjánból),este 9-re hazaértem félig átfagyva.
Orsikám, akkor most nem tudtál indulni a Lady's Trophy-n?
még szép
Működött a csatt előtt. Kiszereljük, elviszed, megnézeted.
Szia.
Szegény motor...
A riasztó lehet, hogy érdekelne ha működik.
Hőgyek, úrak!
Lassan lesznek majd bontott cuccok, 2007-es Z750-bőlrólről. Írok majd listát és ha valamit valaki érdekel jelezze. Eleje sérült ugye ( első futómű szinte teljesen kuka, de a féknyergek pl hibátlanok, fejidom, kormány, tank kuka ), de a blokk, váltó, hátsó futómű, hátsó gumi ( 150 km-t futott kb ) stb ép, váz és egyéb dolgok szétszedés után látszódnak. Úgyhogy lehet fenni a késeket, infók nemsokára.
Ezért pénzt kérni? Na húzz innen...

Akinek szüksége lenne manualra az innen letöltheti.
Sziasztok.Ha valakinek kell bármilyen Kawasaki service manual az írjon vagy hívjon!Hogy milyen típusokhoz van: http://www.expressz.hu/auto/mo...
Rendben, feltétlen meglátogatlak!
majd ha jöttök nézzetek be hozzám is, ott fogok lelkesen széééép csapatruhába dolgozni reggeltől estig a bal oldalon a pálya szélén a sooooooooook guminál Bátszi motor
Sziasztok!
Kunmadarasra tervezi valaki, hogy elmegy?
Hali!

Mintha náluk lenne. http://www.x-bike.hu

üdv
Sziasztok.
Magyarországon hol lehetne ilyen deknivédőt kapni, ami a képen van? link
Remélem a rengeteg meghívás miatt nem tudod a telefonod felvenni, hogy gratulálhassak!
Reményeim szerint idő és a kert alkalmassá válik ismét egy összeröffenésre nálam, hogy legkésőbb akkor személyesen is gratulálhassak.
S ahogy Tozsó is írta a jénai még mindig utazik az autómban, de célba nem ért...
Nagy valószínűséggel nekem kell megtölteni illetve Borsót valahogy kiengesztelni.
Az enyémen Puig van, de nagyon jó a Barracuda plexi is.
hello
még nem, is hallodtam róla csak givi ről tudtam eddig
esetleg a puig-ot nézted már?
sziasztok
2005 z750 re milyen plexit tudok venni givin kivűl? és mennyiért? és hol?:)
Én biztosan, mindegyiken voltam. OOOOOOOOOrsi, Te is jössz igaz?
Huh zsir kep

Merre jártál?