Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ma szoktattam a magaslati levegöhöz a lovamat
Ki jön tutira Hringre?
Szerintem próbáld ki. Igaz, hogy szűk, de nagyon jókat lehet kanyarogni rajta.
Na ezt jó tudni.. Asszem én is kimegyek a ringre az tuti
Megjött a másik két Indian-unk is. Egy Chief Classic és egy Roadmaster. Nagyon szép kis triumvirátust hoztunk össze.
Gyúrjál, mert májusban az első Kawa-nap lesz a Hringen.
http://www.kawasaki.hu/news.as...
Ott össze szoktunk verődni rendesen.
Mi az, hogy mégsem? Mihez képest? Kakucs egy tök véletlen volt. 2 kört mentem, puszta kíváncsiságból. A pályázás nem az én világom. Most már a motorozás sem.
Na hát vegyes... Sztem azért kipróbálom. Hringen voltam már, az azért tempósabb..
Mégsem jöttél egyszer sem a Hungaroringre motorral.
tanulni pályázni első osztályú
én ott próbálgattam Borsó Z-jét és szerintem teljesen jó oda. ugyan nem a sebességét használod hanem a fordulékonyságát. én nagyon élveztem az viszont tény, hogy igen melós, de szerintem nagyon jóóóóóó
Gokart pálya. Szerinted? Egyszer voltam ott Z-vel. Lassú, szűk, kanyargós. Inkább szupermotós sztori. Szerintem. De hát ugye kinek a pap kinek a paplan.
Hello!
Legururltam Dunaföldvár felé és nyugatnak indultam... Össze vissza keringtem. Nem nagyon volt kedvem egyedül Kakucsra menni. Viszont ma én is megjártam egy nagyobb útvonalat. Szfehérvár-Bicske-Zsámbék- Csobánka-Budakalász- Visegrád-Esztergom-Tata-Szfehérvár
Jah ha vki jár Kakucsra meséljen már milyen a pálya egy kicsi Z-nek?
Sziasztok jót gurultam ma csak az a baj hogy egyedül
Jeeee
Én mentem oda Csabához a zőld Z-vel
Kakucsriget megtaláltad?
Én gurultam,ÜvegTigris-Párkány-Sk-Szentendre útvonalon 5-9 ig
Már vissza is értem, ettől függetlenül gurulhatunk vmerre :)
Nemsokára lesz egy közös fotója Kiszel Tündével és kap tőre egy erotikus naptárat és egyet a kislányukról, Fánkocskáról (Doonatella)
Csucsu celeb lett
Hi!

Tényleg fasza

elkapták a TOP 100-as bűnözőt

FIGU
Photoshop...
Jeeee
kösszi
hát inkább sportosabb túrázásra kéne:) és 2 részes
54-est.
56-ost.

De gyártók között eltérhetnek a méretezések,és ugye az sem mindegy 1 vagy 2 részes.
Illetve,hogy sport-túra vagy versenygősebb célra kell.

Sok sikert!

Vaya Con Dios..