Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szevasz faszi. Én próbáltam visszafogodtabban fogalmazni. De csak azért mer úr vagyok bazmeg...
Miért ne kéne említeni?
Mi a faszomért kell okoskodni mindenkinek bazdmeg?
Ezért van nekem elegem ebből a kibaszott forumból, itt mindenki kibaszott okos. Kuss legyen, és akkor békesség is lesz.

Knapet dolga hogy mit miért és hgyan csinál!

Petya
Gyerekek, most komolyan. Ennyire felfoghatatlan? Megszívtam. Ez az én bajom. De ne feszegessük már tovább plíz.
Igazad van. De ezt a jelen helyzetre mondtam. Nem hiszem, hogy ezen neked kellene "megsértődni"...
Viszont ebben van igazság...
he ezt most már én sem értem
Sajnálom ami veled történt...
Két dolgod érdekelne engem, az egyik a kipuffod, ha nem ment szarrá...
A másikról meg nem kérdezhetek a lentiek alapján...
A nyilvánosság előtti kitárgyalásról csak annyit, hogy itt említened se kellett volna egyszer sem, hogy éppen mész rutinra, meg a többi...
És ezt miért nekem?
Nem ülök vissza. Ez eldöntött. A motor sem néz ki menthetőnek. Szerdán költözik a szervizbe, de képek alapján kapásból rámondták, hogy műszaki és gazdasági tk.
Jogsi téma, lásd lejjebb...
1. nem hiszem, hogy lesz rá módom
2. nem hiszem, hogy ezt egy nyilvános oldalon kellene "kitárgyalni"...
Knapet: remélem, minél előbb helyrejössz. Nem csak fizikailag, hanem lelkileg is, és visszaülsz a Z-re. Persze megértem azt is, ha nem, de azért mégis
Egyébként a jogsit nem kérték a helyszíneléskor?
Eladó egy újszerű állapotú Bagster tankbőr 2007/2008-as zöld Z750-re!
(A hozzá tartozó szintén újszerű Bagster tanktáska is eladó. Külön-külön 20-20e Ft, együtt 35e Ft!)
Szevasz Koma!
Olvasom a bejegyzéseket, remélem jobban vagy és gyógyulsz...
A helyzet az, hogy kezdek egyre komolyabban azon gondolkodni, hogy visszaülök a vonatra és a tömegközlekedésre, mert ahogy Te is írtad, ha csak minden második közlekedő 'suta' akkor az már egész jó. Tökmindegy mivel mégy az úton, kocsi vagy motor mindig neked kell figyelni.
Ha nem akarod magad összetörni, akkor úgy mint a sípályán, aki egy kicsit előtted van - a saját érdekedben- azé az elsőbbség...
De ugye a motoros jogsit végigcsinálod
Pannóniával érkeztem,40 métert f.é.k.e.z.t.e.m,a szőrszál az államon rengeteg,tekerek,mint a fergeteg..
Csak ülök,mint arab a tevén,röhög rajtam a sok kretén,dőljön a sör,a pálinka,csak anyád ne essen pánikba!..Ria,Ria,Pannónia...
van benne igazság
Ezzel tudod mi a baj? Egynek lerúgod a tükrét, bevered az arcát. Ugyanúgy azt fogja gondolni, hogy igaza van és a motorosok a köcsögök. És akkor még nem beszéltem az összes többi autósról aki mindig megússza valahogy a csattanást, és abban a hitben él, hogy mindent faszán csinál. A városban nagyjából az a megfigyelésem, hogy minden második autós kb 5 percenként követ el olyan szabálytalanságot ( nem direkt, csak egyszerűen suta, esetleg nincs is tisztában azzal mit, hogy kellene ) ami simán jogsi 2-3 hónapra. És ez borzasztó arány. Szörnyű, ijesztő és szégyenteljes. A motorosok sem jobbak sajnos, ráadásul sokkal sérülékenyebbek ugye...
Na ilyenek miatt én már fel húztam az orrom néha,
és nem részletezem a többit de nem volt őszinte a mosolyuk.
Múlt héten egy nő szó szerint áttolt egy sávot mert sávot váltott, én meg ott voltam. Motorral. Pirosnál mondom neki ez mi volt? Aszongya kirakta az indexet miért nem figyelek. Mondom neki, az index csak a szándékot jelzi, plusz ha éppen előzik, nemhogy nem válthat sávot, még az indexet sem használhatja. Erre azt mondja ő nekem ( pofám leszakadt ) nézzem meg a kreszben, mert ha ő indexel akkor én köteles vagyok beengedni...

Tavaly amikor a peugeot-os csajt koccoltam le ( főútra kanyarodott balra, nagy ívben, stop táblánál megállás nélkül, balra nem nézve ) tudod mit mondott? Látta, hogy jövök motorral, de nem érti mi a baj, a motor fele úton megáll mint egy autó, miért nem fékeztem?!?
Sajna így igaz!
Kevesen tudják, hogy az index mire való!
illetve a táblákat is alig alig veszik figyelembe!
a poliszról meg szalonképeset nem tudok írni!
legutóbb engem is egy gagyi f@szságért büntettek meg,
az M1-ről a M0-ra lehajtva van 1 rövid 2 sávos szakasz,
a vége felé mielőtt meg szűnne a sáv előzni tilos tábla van, de nincs záróvonal, hát autóval a faszom se figyelte hogy mikor megyek be az ukrán kamion elé,
mögöttem jött pont 1 kamerás fel is vettek
FIGU
Hehe... ismerem. Nagy arc. Gumifüstelnökúr.

Amúgymegén
ha nem tudtam volna h felépülőben vagy azt mondtam volna h te vagy