Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ne haragudj! becsszó legközelebb szólok, ha mennek a fiúk. de szerintem ha szépen átkacsintasz az Enduroscross topikba, simán befogadnak
nekem is megengedték, hogy fényképezzem őket
pffff hát nem mai mű de a terminátor 1 be se semmi jó szórakozást
Pont a Commando c. Swarchi filmet nézem az internetes HBO-n. Milyen fiatal volt még Mr. Olimpia.
köszi
A masadik az egeszen jo ajanlat!
Alig tobb mint 1 euroval dragabb....
nekem yoshimura van
jó neked..... bár csak nekem is lenne egy menetre kész..
értem köszi
köszi én valami magyar oldalon kerestem sikertelenül
Hali!
Hol voltál sarazni? nekem nem szóltál,pedig itt pihen az exc 400 menetre kész
Az új Z-n nem tudom mit csinálnak vele, de a knapetién állítottak valamit. Bár én most a válságra való tekintettel a kipufogó projektet elnapoltam.
köszi éppen kerestem a louis web shop -ba de nem találtam szerinted kéne az inyektort hangolni
8000-9000 Forint között van.
ok köszi
az csuda jó lehetett, de jó neked ugye ugye milyen jó muri én is nagyon rá kattantam a múltkor azóta akarok venni egy kicsit tudod olyan 4 ütemű egyhengerest 125 vagy 140 es PIT-et próbáltam a Z koma nagy cross-ját is meg egy qvadot is hát nem semmi a qvad az nagyon durva volt nagy cross-on meg tériszonyom volt
pfff
nemtoom
nezeg a louis oldalon
Az aszfalt nem csuszik az a jo, a sar meg igen es az a jo
rm-z 450 vót asszem, és nagyon féltem , hogy elszalad nélkülem, de neeeeeeeeem, mert kedves aranyos motor
persze csak egyenesen mertem menni vele, semmi emelkedő, de a hó is, meg a sár is iszonyúan csúszott , imádkoztam is rendesen , hogy ne dobjon le
tényleg jóóó muri a krosszmotor vagy mi a szösz volt ez
merre hol mivel ez csalás irígység1.2.3.....
HELO
motoroztam csúszott a sár, mint az ördög, de isteni jóóóó vooooolt
ez ám a jó kis szerkezet vifír azaz menyibe fáj
hat en is igy szoktam mosni a lancot ahogy a kepen van de en beinditom es egyesbe szep lasan kiengedem a kuplungot es egy kezel fogom a kefes dobozt masikal meg ontom bele a benzint eutana magasnyumasu mosoval lemosom leszaritom es MOTUL lacsprevel befujom (megerdemli)
Igy is kihord egy keveset, de egy rongy leterittesevel ezt is meg lehet oldani...