Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szép város voltam már nállatok 1 éjszakát!
Jó étvágyat elugrok anukámhoz csírkétzabbantani!
Úgy könnyű
z750s em van
Nagyon kicsinek kell lennie,mert az ülés alá nekem nem fér semmi
Szekelyudvarhely
Köszönöm a tanácsokat Ez jó amit írtál,mert nekem ne csapja szanaszét attól agybajt kapok
vigyázz, én a parkolóban majd hanyatt estem!
hol laksz pontosan?
Nem ugrik be de majd megnézem h milyen
Van hozzá kisflakon (tölthető, elfér az ülés alatt)
leállás után fújom be és akkor van ideje megtapadni!
2700huf
hideg van
Pedig tisztogassad csak... főleg eső után, vagy ha nagyon poros helyen mentél, és "olajozás" előtt feltétlenül.
Tisztítóból szinte bármelyik jó amit erre a célra árulnak motoros boltban, én Motul-t szoktam venni, például a Lehel úton az Euromotor-ban 1980 Ft egy 400 ml-es spray. Ápolónak én teflonost használok, ugyanott vettem legutóbb, ha jól rémlik Motul és 3000 Ft körül volt és 4 fújásra volt elég. Fújás után kifehéredik és nem fröcsköl szanaszét. Nagy sebességnél sem.
Jó étvágyat aki még nem ebédelt én bevertem egy nagy tál orjalevest .
Hy én tisztogatni nem szoktam viszont nekem a CASTROL lánc spray bevált benzinkúton veszem 3000 valamennyi
Megvagy!
Sziasztok!
Láctisztító és láckenő cuccokról kérnék véleményt, tapasztalatokat!
Ki milyet használ?Melyik az amitől nem lessz a hátam is szutykos
Milyen ezret?! Úgy hoztad ki a szalonból, nem?!?
Nekem nyitott LeoVince GP van a motron. Se a hangolás előtt, se azóta nem tudtam elmenni 300 km-t egy tankkal. Vagy legalábbis nem kísérleteztem, mindig hamarabb rátankoltam. Nekem inkább 6-7 között mozog a fogyasztás. Mindeféle utazóval, időnként sietve.
Én sem vártam meg az 1000et a dobbal...faszomat
Nekem nyitott van!
Őszintén én így vettem!
neked is a nyitott micron van
na akkor megvárom míg te megcsináltatod és ha jobb lesz akkor én is
aha értem,feltéve ha el nem basszák a hangolást nem pedig annyi ilyen 130 -140-es utazókkal minden évbe figyelgetem de azért köszi .
nekem sincs hangolva 5,5-6 liter nekem is, majd most hangoltatom a tavasszal és akkor kiderül változik e
és neked se volt hangolva
Én is annyira számoltam ki a fogyasztásomat kb összel!