Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mit pisszegsz?!
pszt.....
a 125-sel én is végig tudtam menni elsőre a másik pályán , de tényleg nem olyan egyszerű, mint amilyennek látszik
ezzel (450) nem is mertem volna felmenni semmilyen pályára jó volt ez így, aztán majd talán legközelebb a gazdája megint odaadja kicsit, ha jobb idő lesz és nem lesz ennyi sár
Kömény...

Aszongyák a nálam okosabbak és motorozni tudók, hogy terepen lehet megtanulni motorozni, nem aszfalton... hajlok rá, hogy van benne igazság. De én tuti az első gödörnél hatalmasat nyalnék, úgyhogy megkímélem inkább magam a kudarcélménytől.
jaja, elég igazi volt
féltem is felmászni rája de végülis picit leért a lábam még jó, hogy nálam van folyton az összes motoros ruhám. járt a havon meg a sáron keresztbe-kasul a hátulja, féltem is, hogy eltaknyolok és akkor szégyenszemre visszakulloghatok, de sikerült megfordulni is
a gazdája meg olyan kedves és aranyos volt, hogy odaadta még egy körre
Az igen... Olyan igazival? Már úgy értem, hogy ami célszerszám? Én egyszer próbáltam egy ilyenre felmászni, de vagy 10 centi hiányzott, hogy leérjen a lábam a földre... A krossznak nem az a lényege, hogy egy pillanatig se menj vízszintesen és egyenesen?
mentem krosszmotorral
rendesen beleszerettem, pedig csak egyenesen és visszintesen mentem vele
Tegnap?! Nem volt éppen motoros idő...
főleg az időjárás monnyon le
a tegnapi motorozás felkeltett a téli álomból
Hogy rohadna meg a télennyárigumisautótkiadóimportőr jó édesanyja...

Na meg persze az időjárás is monnyon le!
neked is
Jóreggelt...
Mibe csapnánk bele?
jönni kellett dolgozni
mibaj?
Jóreggelt
mondom jóreggelt!
Hoppareggel.......havas jóreggel....
Nagyon király!
Tetszik
FIGU
pont ilyesmire gondoltam, hogy a hasidomot karbonmintásra csinálnám. Ez gyakorlatilag egy speciális merítési technológia.
Igen, ilyet használnak, álcázófestéshez, pl fegyverekre. Nagyon jó cucc. Mi lenne Péter ha belecsapnánk?
tyűűűűűűűűűűűű naon menőőőőő
Jaaa a link lemaradt...

http://www.wtd.hu
Találtam egy érdekes eljárást... egyik ismerősöm kezdi hamarosan csinányi... beindult a hangya...