Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

üdv
akkor jobbulást a tehénkének
oksa izgatottan várom én 4 éve a királyhágó,torda stb fele mentem sovata,parajd,zetelaka,stb most másfele tervezed gondolom mivel gyulánál megyünk át a határon
Jo estet!
MI a helyzet? A Tehénke elment a dokihoz
de fogok!
na mi van a tervezettel még nem prezentáltál semmit
Faszikám!

Ez a tied lehet vajon? Mármint az exed...
http://www.csikibege.hu/motorp...

Meg ezen gondolkozom még...
http://www.csikibege.hu/motorp...

Még ha szemtelenül keveset is mondanának a Zére, becserélném, talán egy picit kevesebb lenne a havi, meg aztán a még nem létező jogsimat is elveszik simán városban 90-100-nál, túrázni viszont soha sem fogok...

Lehet ütni nyugodtan...
hát ez jó
Miért lett volna csalánba nem üt a ménykű
-pontos utojelzes-
Itt 20 fokos melegben, 60 fokos vizzel, 70 fokosat lehetett dolteni a gepen
remek
örülök, hogy nem lett bajod
Bibbííííí itt remek idő volt a motorozásra . jól esett
Azért még ne kezdj el a temetésedre félretenni
Nem öregség kérdése az, hogy valaki megy-e ilyenkor motorozni. Hiába mutatta meg magát a Nap, egyszerűen fosch még az idő ahhoz, hogy egy jó karikát menjünk, azért meg nem fogok beöltözni, hogy két kört menjek az utcában, aztán átfázva érjek haza.
Nalunk sut
Gyorsan megyek es kihasznalom.... (meg 3asban is rug a kicsike )
Szerintem nem. Öreg is vagyok ilyen hideghez és be is rozsdásodtam a télen. Ráadásul elfeküdtem a nyakam, alig bírom elfordítani. Így negyven fölött már egyre nehezebb hidegben kimenni még az udvarra is. Bezzeg tegnap sütött a nap.
tündér vagy
de ugye nem mész motorozni ebben az időben?
van partner, ráadásul magyar cég, de ha Te tudtál volna, akkor csak miattad, tőled rendeltem volna meg.
én ilyen nem tudok adni neked, de ha nincs ötleted, hogy kitől, akkor szívesen megkérdezem, ki illetékes ilyen dolgokban
szólj, hogy keressek-e vagy sem
és iiigeeeeeeeeeeeeeeeeeen
eljött a pillanat, hogy Tehénke elmegy a Csodadoktorhoz és megújul drukkoljatok, hogy ne csak szép, de nagyon jóóóó is legyen a végeredmény
eeeeeegy süti egyszerre mindig elég
de bármilyen, csak süti formája legyen
Sziaaaaa Pappppaaaa
Hogy van a kis család? Mindenki boldog? Utánpótlás?
Milyen és mennyi sütire?
Olyan 17-19"-es színes érintőképernyő kell, amihez egy számítógép van csatlakoztatva. A számítógép a hálózatra van kötve. A vendég megérkezik , bepötyögi a nevét és rögtön látja, hogy melyik tárgyalóban lesz a megbeszélése és mikor, és ezzel egyidejűleg megkapja a nyomtatóból a belépő kártyát, amivel át tud menni a biztonsági kapun. A nyomtató már megvan. Azt be kell építeni a kiosk-ba.
"Ket kar, ket kerek.

Felig ember, felig gep.

Fem testben, embersziv.

Forr a verem, utra hiv"