Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Boldog Születésnapot Borso
Boldog, boldog, boldog szuletesnapot... ....ha osszejon a tura akkor majd meghuuuuuzom a fuledet
Biztos kapok ezértmajd knapettől, de én ugy gondolom hogy ez a rájátszás nem az igazi, mindig az unalmas védekező csapatok nyernek, és most a főcsoportdöntők mezőnye is mutatja hogy rakás szar az egész...
elegge ki is borultam hajnalban aaaaannyira nagyon drukkoltam nekik
kar ertuk ma meg is nezem az ismetlest, mert asszem par reszlet kimaradt mintha belealudtam volna
De megmondom én is...
Nem
És azonal mondd meg hogy a chargers továbbjutott é?
jaaaaaaaaaaaaa! es persze nagyon szepen koszonom!

vagymit is lehet
ööö...izé.

Borsooooooo!?

Akkor Boldog Szülinapot vagymit
600 rr-hez kaptam
A tegnap en is mentem egy 15km-res karikat (fagyas)
...harmasban lazan rugott a kecske
Isszonyat durva, hogy a motorosok itt nem ismerik a telet...
Több BMW-t láttam itt ma mint egy nyári napon debrecenben.
Motorparkoló, motor-sáv! hihhetetlen...
Én meg otthon -2 fokban nem merek menni egy kört.
Csak érjek haza izzítom is a járgányt
Na ennek nem örülök....
Mert szerintem ez a jó megoldás és ennek utána kell majd járnom... :(
Hogyan csináltad meg?
Ettől félek, ezért nem merem majd felemelni így hagyományos módon...
Még a télen szeretném lefújatni majd a felniket, ezért nekem úgy kell felemelnem, hogy a kerekeket ki lehessen venni...
A csillagtura az az amikor egy "bazis" helyen szaltok meg, es onnan "csillag" alagzatba bemotorozzatok a kornyeket......minden nap egy csillagsugarat tesztek meg es a vegere a kor bezarul.....aztan nyomas haza
Üdv. Valaki meg tudná mondani milyen hosszú az első fékcső a Z 750-en..? A hosszabbik. köszi.
Kicsi z-re
Melyik bukó gomba megoldás a legpraktikusabb és pénztárca kímélőbb?
a Csabae a legegyszerubb es legjobb megoldas...
Emelőm
Igazatok van. tényleg le kell venni.
Megfordítottam, de így alig tartja a villa alját az emelő. Az egyik vele a villa aljának a sarkán van, a másik meg mellette. Nem biztonságos. Könnyen lecsúszik.
Az lehet! De a felni miatt nem tudod kivenni! Mindenképp le kell venni a nyerget! Mert a nyeregben elakad a felni pereme! Mivel az szélesebb mint a két nyereg közötti távolság!
nezd csak meg, hogy a ket feknyereg bemegy a felni peremen belulre....minden duplatarcsas 4 dugatyus fekkel ellatott motornal ez a szitu...
Azért van állványon, hogy a hosszú téli álldogálás alatt ne egy ponton nyomja a gumit.