Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi a tippet megnézem fordítva is. Miért kell levenni a féknyerget a kerék levételéhez? Ahogy elnéztem, a tengely kihúzása után, előre kiveszem a kereket.
Elso ranezesre nekem is ez lett fura, hogy minek felemelni ha nem lehet kivenni a kereket?
Hali! Az emelőd rosszul van összerakva! Szeddszét! Ami a jobb oldalon van az kell balra! És fordítva!
Akkor nem fog lecsúszni!
Így nem tudod kivenni a kereket!
Ahaaaa hisz én már ezt tanulmányoztam...... sokat lógok a motorostúra lapon is jó kis túra lehetett majd figyelemmel követem és az idén mi is csatlakozunk remélem..
Robi!
Ha az elso kereket ki akarod venni ahoz le kell szereld a fekbekakat is.....akkor is megtartja az emelo az eleet?
Fogaras egyszeruen gyonyoru csak a tavaj meg nagyon, nagyon rossz vot az ut a tulso oldalon.....es oda pedig erdemes atmenni a Vidra tohoz...
Csináltam egy fotót az első állványról. lehet, hogy nem így kell, de így nagyon stabilan áll. A lengéscsillapító alá nem lehet berakni, mert lecsúszik. A fék konzolok meg különben is nagyon erősek. Így egyedül is állványra tudom rakni a gépet.

És mégy egy kép a fekete hasidomról.
En mar tudom, hogy mivel lehet eltolteni azt a 3 napot csak meg korainak talalom a szervezkedest...jelentkezok vannak, de az indulaskor dol el, hogy hanyan is jonnek el valojaban.
Ok köszi
Feltettem par kepet a galeriamba az elso turaszervezesemrol, de fent van egy cikkem rola a www.motorostura.hu oldalon is....olvass bele hatha talalsz valami erdekeset. http://www.motorostura.hu/buil...
Még a Fogarasi részen nem jártam,csak hallottam és fényképen láttam,hogy milyen szép
Csövi!
Biztos hülyén hangzik(mi a csillagtúra?)
Nagyon jó ötlet, szerintem csatlakoznánk mi is ahhoz az 5 napos túrához és tudsz valami konkrét részletet?
Szia!
Termeszetesen tudok segiteni....(csillagtura lenne?)
De lessz egy 5napos Szekelyfoldi turaja a Ze forumnak is, ahova szinten lehet csatlakozni
Szia HR.84.FIU!
Mennénk az idén Székelyföldre, jó és olcsó szállásokat keresnénk tudnál ebbe segíteni
Szeretnénk megnézni a Fogarasi havasokat illetve Sovata,Parajd,Békás szorost,stb
Előre is köszi
Huhuh mi ez a nagy pangas a forumon
elado az üllés?
Rendben !

Holnap délután vagy hétfőn lesz újra gépközelben!

Addig majd írd meg mit fényképezzek még rajta!

Aaron
Lehet hogy érdekelne de lenne pár kérdésem meg kéne pár kép róluk. E-mailben elérsz a bituman@bituman.hu címen. Köszi :)
Szia!

Hát igen,ez csak a régihez jó ! A felirat pedig szépen bele van hímezve !
Az újhoz még nem láttam sehol használtan(megfizethető árban)!
Én pont ilyen színösszeállításra vágynék, csak ez a régi Z-re jó? Illetve a Z1000 felirat zavar rajta.
Üdv. Urak!

Itten lenne akkor az ülés!
Szinte makulátlan,ÚJSZERŰ állapot! még szinte por se nagyon van rajta ! Akit érdekel,írjon a amil címemre vagy szóljon telefonon !

További szép napot!
Érdekelne az ülés.
propuls pontosan jól írja. Én is a féktartónak támasztom. Holnap lefotózom neked.
Nyugodtan felemelheted vele! Nem kifejezetten a radiális fékkel szerelt villákhoz találták ki ezt az emelőt Egyébként is a kép csalóka... ha a Z-s képet is elforgatod olyan szögben hogy a villája olyan szöget zárjon be mint a ninja-s képen, egyből rájössz a támasztás lényegére, mellesleg nekem is ilyennel emelték fel gumicserénél...
Irány a CERN