Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Van nálam egy kis ajándék a Tehénkének, illetve Neked. A szülinapodra.
Nem, sajnos nem. Viszont vasárnap-hétfő éjjel végignéztem a Steelers meccset.

Így nem is maradt kérdés...A Superbowl-on GO STEELERS!
Hali!
a cardinals meccset lattad tennap du
Pöcsorrú bármixer
persze, az összes kormány sérülésmentes

a vas 7 a boltban 20
az alu 10 a boltban 24
csucsu asszem ezt neked címezték
Z750vidi
én csak aláírtam a papírokat
várhatóan az elkövetkező 3 hétben nem rúgnak ki az új helyemről és azt volt a terv, hogy a próbaidő lejártával eladom. felesleges fizetni rá, mikor nem is használom. addig kölcsönadtam annak, aki már akkor is meg akarta venni. múlt héten meg úgy alakult, hogy "kezet ráztunk" és Ibolya egy másik nénihez költözött
a nevét megtartja, jó kezekbe került, boldogság van
Mit csináltál az Ibolyával?
Most, hogy nekem mar nincs autom, ez igazan nagyon szepen mutatna a haz elott
tenyleg ennyi az ara mert 10-ert is megvennem
Egy Kawasakira semmi sem drága csak kicsid gondolkodsz majd megveszed ha tetszik:)
Stevesaki!Sérülésmentes a kormyány?Ha igen,mit szeretnél érte?
hú de szép ótód van tibiiii
Üdv bajtársak!
"Eladó" az autóm. 1981-es Oldsmobile Cutlass. 406 SBC ( 6700 ccm Small Block Chevy V8 benzin ) épített motor, új váltó, új hajtás, műszercsoport, rozsdamentes, új body mountok stb. Magyar, rendezett papiros, érvényes műszakival, zöldkártyával. Forgalmi szerint motorkódos, eredetileg is V8 SBC, 93 kW. Az "ára" 5000 Ft. Nem, nem elírás. Nincs járulékos, vagy hozzáadódó költség. További részletek az info@autoloto.hu címen vagy napközben a 06306924862-es számomon.
azt nem tudom mennyi akkor inkább úgy fogalmazok h nekem nem ér annyit
Miért, mennyi most egy üléskárpitozás? Nekem tavaly nyáron mondtak 10e-ret (csak egy ülésre). Sajna nálam a piros rész elég csúnyán megkopott, jó lenne valamit kezdeni vele.
annyié baszott drága
03-06ig gyári z1000 kormány (alu) arany színü

és van ugyanez feketében is az vas (z750)
Most látom mi megy itt ülésáthúzáss?
Jaj de jó,hogy nem mondtam,hogy az eredeti szakmám kárpitos ,de már régóta nem gyakorlom,lehet ideje lenne újra feleleveníteni a szakmát
Szia Borso !
Sajnos én biztos nem tudok menni
kedden reggel megyek Szombathelyre
jó szórakozást mindenkinek
FIGU
Köszönettel a meghívást, de hétköznap nekem nem jó az ilyen esti móka
Urak!
Holnap este kinek van kedve atjonni Csucsu baratunkhoz most beszeltem vele, szeretettel var mindenkit. abban maradtunk, hogy a ma esti masodik meccset felveszi es ha van kedve a tarsasagnak, azt is megnezhetjuk.
nos
OK!
Ez csak egy sima áthúzás.
majd este 8 körül gyere már fel msn-re, üzeletelni szeretnék veled