Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jövőre szeretnék már dobogókon álldogállni.
Elismerésem, nemzetközi porondon ez nagyon döfi! Tudjuk, veled nem szórakozhat senki !
thnx man
Gratula az eredményedhez!
Szevasztok huligánok. Tegnap éjjel hazaértem.

A Verseny kibaszott jó volt. Bár kaptam hideget, meleget odakint, de megugrottam a dolgot, és nem estem szét mentálisan pedig lett volna miért.

A Selejtezőben szarakodottt a hangtechnika, és miután felkonferáltak és ott álltam a színpadon, a speaker visszaszámolt 3-2-1 go...és csend...elszállt a hang. 10 percig ott álttam csendben fent a színpadon..elég meredek volt. Aztán lenyomtam a körülményekhez képest elég keményen (2 hibával) ésez pont elég volt ahhoz hogy bejussak a másnapi dötőbe(!) ami az első nemzetközi versenyen egy elég erős mezőnyben nem egy rossz dolog.

A Döntőre zebaszem volt a picsámban, kibaszott gyomorgörcsöm volt, ugyani nem is készültem nagyon rá itthon, mert nem hittem magamban(utólag ezért egy seggberúgás magamnak), így tegnap a verseny előtt a gyakorlóban raktam össze a showt.
21:00 volt a kezdés időpontja, és ény nyitottam a sort. Elsőnek lenni elég meredek mindig, nem hogy egy ilyen versenyen. A nézőtér telis tele. De tényleg. 8előtt 10 percel bejön a gyakorlóba a főszervező hogy hol van a Roland? Mondom itt van, erre közli hogy 5(!) perc múlva színpad. Kapkodás, gyorsan összeszadtem a cuccaimat. Így kurvára nem tudtam ráhangolódni lelkileg(nem igy terveztem).

Aztán kimentem, hál istennek sok magyar volt. Amikor felkkonferáltak felrobbant az Aréna és nyomtam egy , mndhatom már szokásos jó hangulató fasza showt. Ez a 8. helyre volt elég. Amiről álmodni sem mertem
Napot. Régen az átkosban is Bécsből dobbantottak akik emigrálni akartak...
Szia Béla!
Szemtelenség, hogy már akkora hó van Nálatok, hogy a léceidet keresgéled...
Szia!
Már én is várom, hogy halljunk valami hírt...
bocsi! mindenkinek ment, csak meg vagyok ...
Lassan araszosra no a ho
Asszem megyek es leporolom a lecem
Joreggelt
Csucsurol van valakinek valami hire
No sebaj!
Azért köszi szépen!
Megnéztem a Magellános vidit!
Gratulálok hozzá!
Hali!
Sajnos nem néztem
miközben kerestem az ülést amit csutka említett találkoztam velük,
nem szeretnék butaságot írni, az biztos hogy az 1-ket valami jenki árulja
FIGU
Figu!
Mennyiért láttad az üléspúpokat?
Hi!
Az még semmi amit Csutka ír, én találtam vagy 3 db üléspúpot
régi Z-re /ezüst, fekete, zöld/
A fekete biztosan gyári, néztem az alját.
FIGU
Van egy Bagster ules az Ebayen a regebbi Zezresre, fekete alapon zold csikkal es zold felirattal. Holnap jar le az aukcio!
Info, ha valakit esetleg erdekelne.
Szép lett volna, ha ezeket a szavakat Nacsa Olivér mondja a FIGU-nak.
Mondjuk mákja is volt Figunak, szerintem a műsorban a hármójuk közül a legjobbat kapta ki!
aztan majd csak lesunk, ha legkozelebb mar valami esoerdo melyerol, vagy Botswanabol integet
milyen buszkek is leszunk majd ra akkor elmondhatjuk, hogy volt ido, amikor meg velunk motorozott
Ja és a hatalmas büszkeség, hogy FIGU TV szár lett. Első lépések a celebritás felé.
Tisztán a baráti együttérzés és jóindulat, na meg a hatalmas irigység vezérelt.
Szia!
Sejtettem, hogy Te leszel, aki direktbe felnyomja a linket
Szegény Figu meg csak pirul, pedig igazán büszke lehetne magára!
tudod csakhogy megtudjam mondani a csajoknak, hogy hogyan csinaljak
deh minden esetre szeretnek tudni jol maszirozni

ezt Neked
Az elméleti tudás mindennek csak a kezdete
és annyit ér amennyit gyakorlatban használni tudsz belőle
FIGU
bakker
"Janos kezeit"
nem tanitasz meg 1/2 fogasra?