Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Már csekkoltam ish

Lezuzok majd a bulitokrA
http://passageclub.mindenkilap... király utca pontosan.
Nem ott még nem voltaM. De most hogy mondod meg kell tekintenem
lehet.
Szisha...nem?
passageba voltál már? kb 2 hónapja nyílt,váci utcánál...nagyon szép,kb symbol 2
leroyos bulikon is voltak mixer srácok. kettő is. vmi sasa a másik nevét nem vágom... ha úgy alakul majd szólok de ez a 2 leroyos buli...hát nagyon meleg volt...féltünk hogy nagy bukás lesz,mert milliónak kellett összejönni a beugrókból... 2ezer volt a beugró, picit féltünk hogy sok lesz...de bőven több lett:) és így nem kicsit nyereségesek voltunk,mert a fogyasztás 50 %át megkaptuk
Bármikor sztárfellépek

Hiszen ez a dolgom
ott csináltunk már bulit nyereségesek is lettünk következő bulink a passage-ban lesz,szalagavató afterünk... jan 10. ...elhívjalak sztár vendégnek,szép összegért? mostanság eléggé benne vagyok a buli szervezésbe. utóbbi 2 bulink a mom parkban a leroyban kurva jól sikeredtek.
Hihetetlen család RTL klub

Most

Szenzácios
Kérem?
beeeheheheeeeeeee bari bacsi
Akkor szólok Mr Lamb-nek is
remek remek
Na ez beszéd....Szombat este 9, tehát 21:00

Symbol
csak mondd meg, h mikor kezdodik a mulaccsag es ott leszek
hol lesz mi lesz? bar2.0? megyek en is
Na de tényleg...Akkor szombattal kapcsolatban kéne tudnom h ki az aki jönne mert ugyan sokáig nem tervezem, de sztem jó hangulató kis party lesz, éééés még a tvben is benne leszünk

TomLamb urat értesítenem kell ha lesz csapatos kivonulás. Tozsó úr igérte magát kedves feleségével. És borso(remélem nem alszik el este 7kor) stb...
inkabb a ma delutant kell kipihennem minden mas csak improvizacioooooooooooooooooooooo
Azt hittem valami külön terved van velem holnap estére, amire annyira rá kell pihenned..
jah ize szoombat
Holnap estee?MI a terved neked holnap estére aranyom?
nem kezdem el meselni, mert csak felbosszantom magam
de remek dolog, ha az embernek legalabb egy kezelesre szorulo idiota van a csaladjaban
holnap este? kialszom magam elotte, becsszo
Mi a baj breki?
halihó!
knapet tudod már a motorod eladási árát?