Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

eeeeees vege
kicsit fura erzes, de azert nem olyan rossz egy csomo ideig nem kell mennem dolgozni, megis kaptam erte fizetest
Éséséséséséséséséséséséséééééééééé
éééééééééééééééééééééééééés...
....
Borsokam jó lenne ha mondanál valamit mert nekem lassan el kell indulnom itthonról és szeretném tudni hogy vigyek labdát a táskámban vagy sem stb......
csakkisütöttanap
Semmi kaja...csakasport

Én még mindig ragszkodom a megbeszélthez, de hívj amikor tudod hogy hol a vége és megbeszéljük
felolem akar kajalni is elmehetunk mostanaban folyamatosan kaja vagyok
És mi lesz ma?
Elég fostalicska idő van...MOndjuk részemről oké a dolog, csak nem akarom hogy a kislány megfázzon. Nem venném a szívemre hogy a szabadságodat végig az ágyban töltenéd.Na de nem velem, hanem a lázzal
viccelsz
bucsuleveleket irok
Ez igen kérem....Ez aztán mozgalams nap
temeghíjámákérlekkér lek
Jobbulast!
Jaja... evvan. Pápás
Oupf baszki. Akkor neked is jó napod van. Jobbulást bro.
Jóreggelt... pffuuu egész éjszaka hánytam. Megyek is a picsába... Jók legyetek!
Miafaszomezaszaridő
jujjdeszarnapomvanma
kivételesen
szar
Jóreggelt
Hát ez szerintem egy önkéntes designer, mert itthon komolyabb Photoshop munkák vannak. Ahogy nézem a honlapját, ritka szar tanulmányokat készít. Nem alkalmaz fényeket, árnyékokat. Olyan ez az idom a Z-n, mintha a egy 5 éves gyerek rajzolta volna. Ilyet a Kawa soha nem csinálna. Ez a gyerek pusztán szórakozásból próbálkozik. Ha benéztek a http://hvtm.hu/ oldalra, ott láthattok nagyon jó dolgokat.
Hi tegnapos!
jooooooregggeeeeeeelt
egyelőre azt írja hogy projekt , de mindenképp érdekes, mondjuk én soha nem tennék ilyen csúnyaságot a mocira :D
Fasza a gép Steve ,
ez valami tanulmány, vagy már kész terv amit gyártanak is
Jaj B rs ka , majd el felejtettem a mai szar napom miatt,
hogy sok sok boldog névnapot kívánjak .
FIGU
Szeva Robis koma!
Telefonod kuka hiába hívtalak
FIGU