Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Elhiszem, ésszel kell menni az tuti. A tapadás az valóban elég karcsú...
És hideg...ma megpróbálkoztam....csúsztam keresztbe kasul baszki rendesen
Igazából sok értelmét nem látom, az ezres is szerintem bőven sok... Yamaha, és a Honda is kihozta a sajátját mindegyiket erősebbre teljesítmény tekintetben, de szerintem egy ilyen jellegű csupasz motorra, tök felesleges.

Köszönöm kérdésed, megvagyok, az elmúlt két hétben csak tegnap és ma nem jöttem motorral...
Tegnap igaz repülö volt Krakkóba , s ma ültem két hét után először kocsiban.
S holnap úgy tervezem ismét motorral zárom a hetet, lévén munkanap van...
Ja, hasonlít is a design rá, az oldalán a csíkokra gondolok

És az a kép amint én linkeltem, pedig szintén követve az új formatervet a mostani Z-re hajaz.
Amúgy mi a palya?Élvezed a jo időt?
Igen, a Te képed az számomra egy újabb variáció. Ezt én kb két éve találtam, szinte egyidejűleg a ZZR1400 megjelenésével.
Én is így gondolom...Bár az amir belinkleltél az egy másik verzio, az pont nem tetszik annyira, de nem is lényeg hogy néz ki, hanem hogy mit menne a zzr1400 blokkal.

Ha azt nézzük hogy minegyik (majdnem) gyártó nyomatja kifele az óiás nakedeket( B-King, BMW k 1200 stb) lehet hogy hamarosan a kwasaki is előrukkol vele
Szia!
Durva bizony, elvileg csak fantázia, de már régóta kering a híre meg egy pár kép, szerintem lesz is belőle valami.
Le is szarom hogy minek a szüleménye , de kiba jól néz ki
Hali!
Ez csak a fotóbolt szüleménye!
Z 1400

Durva
haaaat
bar en 20 fokban is kepes vagyok fazni most eppen a legnagyobb banatom, hogy sebes a hatam es nem mehetek szaunazni
Azokra a kislányokra akik fáznak 10 fokban...

Kieléítő magyarázat volt?
hanem
Én sem patyámra célozgattam ám
aaaaa, en elhiszem hogy fiu vagy
Evvan. Többször gondoltak már buzinak. Ez már nem oszt nem szoroz. "Meg ne sértődj, de erre a kis időre már nem tök mindegy?"
ergo: kislany vagy legalabbis Csucsu szerint
Hát én bizony fázom. Amikor fullra szétizzadod magad, majd játék gyakorlás van akkor a sok álldogálás közbe át lehet ám fagyni rendesen...
EGYÉB, KÖZÉRDEKŰ INFORMÁCIÓ!
vasárnap lesz a zx-kupa utolsó futama idén aki szeret fagyoskodni és kíváncsi rájuk, jöjjön ki a Hungaroringre
nalam van meg Mara kordura kabatja
de nem hiszem, hogy megvarnam az edzes veget, mert igy is hulla vagyok de legalabb edzocipo van rajtam a derekam miatt ugysem nagyon akarok ugralni, mert kisse huzodik a borruha meg rajtam
Csak a kislányok fáznak 10 fokban
Csak azért mondom, hogy tudd mire készülj. És állítólag 10 fok lesz... tundraalsót kell bekészíteni....
jo, igazad van, befejeztem, nem mondok semmit
Na majd akkor lesd meg mi lesz a végén. Lámpaoltás. De szó szerint. Mi maradunk legutoljára, úgyhogy 22:00-kor szó szerint lekapcsolják a villanyt...