Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én meg már megint le vagyok maradva...
Mi történt? Diszidálsz... ?
Te is kötődsz hozzá, és mindenki szereti Borsócskát. .
hat ja
Na akkor kérdés nélkül kiderült ki a másik... mármint Borsó apukáján kívül...
Most olvasom elhűlve, hogy mi lesz. Nem leszel velünk? Én kötődök hozzád.
Én voltam mostanában párszor Prágában. Mindenki ömlengett, hát nekem nem jött be annyira. Sört eleve nem szeretem...
Ha ennyi időt leszel kint akkor érdemes lakást bérelniük. Szerintem. Normális körülményeket akkor lehet teremteni és költség szempontjából is jobb valószínűleg, mint pl szálloda.
te dinnye meg azt sem tudom, hogyan lesz kint a szallas. csak annyit tudok, hogy repkedni fogok meg is nezem, mikor megy oda repulojarat
van 2 nagyon fontos ember az eletemben, de mas semmi nem tart itt. meg akkor is, ha szomoru, hogy ennel tobb kotodesem nincsen, azert miattuk sose valallnek el olyan munkat, ami hosszu idore kulfoldre kot persze, hogy OK mennyire kotodnek hozzam, az kerdes apam biztosan asszem az elso dolog, ami eszebe jutott, hogy majd jon latogatoba MEG SÖRÖZNI
Prágában nem ismerik a vasalót?!? Jól meggondoltad te ezt?!?!
a legnagyobb gondom egyelore, h hogyan viszek ki 3-4 napra valo vasalt bluzt magammal
Irigyellek. Asszem sejted miért...
masfel hete volt egy eleg komoly beszelgetesunk. en megkaptam a magam teljesen jogos fejmosasat, o meg a sajatjat, mert hat nem szoktam a velemenyemet veka ala rejteni, ennyire mar ismersz nem az az erzelemgazdag ember, ami az arcat illeti, ugyhogy nem sok latszott rajta. nagynehezen azert megkerdezte, hogy hova es mit fogok csinalni es azt hiszem kicsit le is esett az alla, hiszen ez tenyleg nem kis falat. ma delutan nem lesz bent, ugyhogy nem latom majd, es a hivatalos valaszt is csak holnap kapom meg, de vegulis szoban megegyeztunk. ahhoz meg tartani fogja magat, ugy ismerem.
az biztos, hogy nehez idok jonnek, mert - ahogy kollegam mar a multkor megallapitotta - elegge nehezen potolhato a tudasom, de ez legyen az o gondjuk. en osszeszedek mindent, amit lehet es kell, rendberakom a dolgokat es aztan viszlat
A mostani ( leendő ex ) főnököd nem is lepődött meg, mi? Tudta ő, hogy mi a dörgés... vagy annyira sem érdekli mi lesz...
Sajnos biztosan elkerüljük egymást mert én napközben a legritkább esetben vagyok Vecsésen... Azért érdekes lesz majd megszoknod a kétlakiságot. 3-4 nap ott, 4-3 nap itt... Lakás, kocsi, motor stb... Kíváncsi leszek a benyomásaidra. És persze drukkolunk neked, hogy a lehető legjobban sikerüljön minden.
nem eszik olyan forron a levest vagy mit
beadtam a papirt, elmeletileg kozosen megegyeztunk es 22en dolgozom utoljara, DE csak holnap lesz varhatoan hivatalos a dolog. vagyis elmeletileg holnapig izgulhatok (legrosszabb esetben megbetegszem, de az annyira pofatlansag, h nem szivesen tennem )
kezdes 27-e lehet, de remelhetoleg meg tudom beszelni veluk, h mar 23an allomanyba vegyenek, mert ugye akkor folyamatos a munkaviszonyom. az meg allitolag fontos dolog...
varhatoan egy honapig Vecsesen fogom rontani a levegot, ugyhogy ne nagyon orulj bar valoszinuleg elkeruljuk egymast amugyis , az Ordog nem alszik egy honap betanulas lesz kb itthon, aztan irany ki, de akkor is csak heti 3-4 nap minden mas majd kiderul az egyeztetesnel
nembajaz, jobb összevissza lenni mint szanaszét
szeretnem mindenkinek megkoszonni, aki tamogatott ebben az egeszben
marmint Pragaban kisse asszem ma osszevissza vagyok
szerintem nem vagy egy nevetseges pasi a szo rossz ertelmeben
Szia!
Ahogy telefonon beszéltük részemről rendben a vasárnap!
Jóvan, akkor örülök, hogy jót mulattatok rajta(m)...
mi is annak gondoltuk
Nakérem, ezt ugye nyilván csak viccből mondtam. Nyilván...
essssssélyed nincs mi csak egymást szeretjük