Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Solt
megvan már az üléspúp
igaza van Jürgennek, kiég a hangszigetelő anyag belőle. barátomnak esett így szét házi gyártású kipufogója
A V2-ek durrognak vissza, ott az rendben van, természetes dolog gázelvételkor (az előző gépem ilyen volt). De sor4nél a visszadurrogás teljesen természetellenes , nagyon csökkenti az motor élettartamát, nemcsak a szelepet teszi gallyra. Ráadásul, ha a (sport)kipuffban nincs lángfogó akkor azt is tönkrevágja párezer km alatt. (Ha a kezedbe veszel egy akár márkás sportdobot is, és átlátsz rajta akadály nélkül, akkor nincs lángfogó, ami még nem baj, viszont visszadurrogáskor már az. Ezért van az, hogy meghatározza a gyártó melyik dobja melyik gépre jó. Így nem szabad hinni annak, aki azt mondja ugyan ecsém bármire felrakható, csak összekötőcső kérdése...)
nekem bejön ez a durrogós hang, csak tényleg nem jó a kipufogó-szelepeknek!
ok várjuk
Nem nagyon van képem, de majd csinálok....
Véleményem szerint nem tesz túl jót a kipufogó szelepeknek. De nem értek hozzá, de nekem ne csattogjon a kipufogó . Meg egy idő után engem marhára idegesített...
dobjál már fel az 1000edrők képet
Értem, de mér bajaz ha visszadurrog amugy nekem az bejön:)vagy vmi baja lenne tőle a motornak?gyujtásnak?Hátsó ülés szempontjából milyen kényelmes?Barátnőmmel szoktunk motorozni, uh ez se lenne mellékes
Solt
megvan már az üléspúp
jól beszélsz Solt az nekem is bejön
Szeva!

Kényelmes-e? Annyira mint amennyire egy lecsupaszított sportmotor magasabb kormánnyal . Nekem nem volt bajom a GSX-R 600-al sem kényelem szempontjából, de igaz ami igaz városban azért kényelmesebb vele lavírozni. A szél nagyobb sebességnél rendesen tud csapkondi de ez ugye ilyen... Erővel nincs baj, van benne rendesen, de ésszel érdemes kezelni mert el bírja tolni a hátulját egy koszosabb/nedvesebb útszakaszon. A rezonancia bizonyos fordulatszámon itt is megvan mint a 750-nél. Az első futómű takony egy GSX-R-hez képest, de fényévekkel jobb mint a 750-é. Első fék sem az igazi, bár a fém fékcső segített rajta valamicskét. Majd meglátom ha belerakom az EBC sinter betéteket, hogy mennyit javul. Ha ez sem segít akkor ráugrik a K1/K2-es kis gixxer fékmunkahengere, állítólag az orvosolja a problémát. Hangja nagyon üt, nekem Muzzy full rendszer van rajta (szekunder levegő lekötve, igy nem durrog vissza). Így megúsztam a PC III-at, az erő miatt meg nekem nem kell. Egy kormánylengéscsillapító is elférne rá. (Viszont ez nem olcsó mulatság...)
De összességében nagyon szeretem .
Jovan, akkor turotorta lesz!
Azt ugyis kicsit konnyebb megcsinalni
és még válogat is...
de én is inkább a túró tortára szavaznék...
reggelt
a csokit annyira nem szeretem
megnyugodtam
Jaaaaa, hogy a szulinapjara????
azt nem neztem
de akkor egy hatalmas CSOKITORTAT csinalok az elso szulott fiamnak
hát én szégyellem magam Helyetted is! a Fiad szülinapja lesz vasárnap és Te még egy tortát se akarsz süti Neki!
Tortat???
Na arrol nem volt szo!! nem orultem meg de muffin lesz, igerem.
meg jo, h annak se alltam neki a nagy kapkodasban
frts!
Írj vmit a Z1000-ről mien moci, a kis Zéről már mindent tudok, kiváncsi vok h a nagytesó mien, kényelmes, erős...
Az 50.000 az hogy jött ki? Nekem gyors számolással 30 EUR a tartó, plusz 2x 30 EUR a 2 pár index (pl. arrow mini LED blinker), ami legyen összesen 90 EUR. Ez mostani árfolyamon kb. 25 rongy plusz postakölstég ami kis szerencsével 15 EUR. Szerintem amúgy úgy lehet(ne) a legjobban kijönni, ha csoportos vásárlás lenne egy adott ebay eladótol... Egy csomag - kevesebb postaköltség. (Németet én sem vágom, de angolul nyugodtan lehet általában írni az eladónak...) Ez az eladó meg paypal-t is elfogad, tehát még utalási költség sincs.

Na mindegy, nem akaréak én rábeszélni semmire sem ...
Nem tábláh, csak tábla ja és egy 10-es volt...
Ésha mégolcsóbban megúsznád?
Én a rendszámtartót ITT rendeltem. Jó minőségű Valter moto márkájú és olyan szögben csavarozod/döntöd a rendszámot amilyenben csak szeretnéd.
Indexet pedig nézz pl.:ITT a "magyar louis-ban"
Így max. 30-ból is kijössz, attól függ milyen drágán veszel index-et
Hello.
frts.Köszi a linket elég jó árban vannak itt dolgok az egészet 50000FT-böl meg is usznám /2 pár led-es index +tartó konzolt/ csak egy baj van ,nem igazán tudok Germániául még rendelni se.
De azért köszi.
Egy jó támpont.
Szia!

ha tartó konzol kell, ezelég jó választásnak tűnik.

Index is van ugyanitt.

Csak ötletelek