Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi egy próbát mindenképp teszek!
Lenne még egy kérdésem, ha már így összefutottunk, a Muzzy rendszerhez van-e itthoni kapcsolat, mert kellene lehet egy alucimke illetve rögzítőbilincs, s kintről jelenleg nem tudom lebonyolítani.
Szia!

Annyi a hatása, hogy nem csattog/durrog vissza gázelvételnél. Azon kívül nem változott semmit a motor karaktere.. Próbáld ki, ez reverzibilis dolog
Hali!

Köszönöm, megnéztem. Gyakorlatban érezhető volt a befolyása a motorra?
Nincs tapasztalatom a gyári rendszerrel, mivel így vettem. Nem sokkal a vásárlás után érdeklődtem több helyen a beállítások elléenőrzése végett. Az egyik újságban az 50e Km-es tesztben résztvevő egyik srác ment vele egy kört s annyit mondott, hogy szerinte tökéletes, a gyárinál határozottan jobb a karaktere a motornak.
nekem eldölt pénteken megyek a kiállításra ugyhogy készüljön a család iszunk egy sört a szülinapomra
na meg várjuk apuval a túrótortát
Sziasztok!

Sajna nekem csak a 28.a jó motorkiállításra szerda, így nem látom (legalábbis moci nélkül most nem ) a kis "Z" családot, de majd közös gurulást szervezünk és akkor igen

Bubu:
a micron dobot több kawasaki kereskedőnél be tudod szerezni (pl. Debrecen, Kecskemét) összekötőcsővel együtt 80e Ft. Elég rendesen utánanéztem a kérdésnek, mert én is ezen gondolkodom, használtat nem érdemes, csak ha megbízható forrástól szerzed be és tudod az előéletét (km, tömés, alakítás stb.). Sztem még egy variáció lehet megfizethető áron: martin dob 70 eFt összekötőcsővel és kivehető hangtompítóval Zalaegerszegről. De érdemes kinézni a motorkiállításra, hátha lesz valami jó kis akció
Vacak idő van és hétvégén is az volt!!!
Jo reggelt! Srácok ha valaki tudna nekem segiteni hogy hol lehet venni micron dobot és mennyiért akkor segitsetek légyszives!De ha van valami jobb ötletetek hogy mi szol még jol rajta akkor másmilyen is érdekel!
reggelt mindenkinek
brutál 1000es
kacsorjanika,

adatlap...
szép vas
Szia!

http://www.riderforums.com/sho... (#10 hozzászólás)

http://www.riderforums.com/sho... (#9, #11) Én csak simán leragasztottam powertape-el és visszadugtam a csövet.

Be kell regisztrálni, hogy lásd a képeket...
--
frts
kösz! :)
a hasidomot licitáltam ebayen, kb 14 ből volt itt és még durván 6 ért vettem rá festéket de ebből a hátsó sárvédő is le lett fényezve :)
Hmm szép kis orange Z
Ha nem titok hol és mennyiért tettél szert a hasidomra?
Üdv!

gondoltam benézek egy Z fórumba mikről van szó :)
Nézzétek meg a mocimat, mit szóltok hozzá de előre szólok hogy csak filléres változtatások történtek rajta :)
mi van itt, mindenki alszik
reggelt anyu
ide már be se nézel
Jó neked
délutánra egy kicsit jobb idő lett, én előszedtem egy kör erelyére
Jaa jó lenne má motorozni kacsorjanika... csak ez az influenza... ez gáz. Nah meg még nincs fent az új gumi a mocimon. Jó időt meg várjuk
jaja, itt meg olyan hideg van mint a ruszki filmekben
Jó nekik
biztos mindenki motorozik
Mijeza pangás sráácok???
Sziasztok..
Köszönöm a segitséget rendszám tartó és index ügyben..
A konzol problémám meg oldodot a Kawasaki délelöt telefonált ,hogy most érkezet z750-hez gyári sport konzol .
Frts nem tudom ,hogy jött ki nekem 50000Ft ,valószinü 2Xszámoltam az indexet.
Szia!

Megkeresem a leírást/képeket/robbantot rajzot, de a hétvégén nem vagyok Pesten. Vasárnap este megnézem és megírom!

Üdv

--
frts
Szia Frts!

Nekem is full Muzzy rendszer van a motoron, azonban előfordul, hogy egyet-egyet durrog a dob. Nem vagyok műszakilag képben, hogy mit jelent a "szekunder levegő lekötés" ?
Köszi.