Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Veszpré szerintem is jó hely.
Egy céges rendezvényre megyek Budafokra. Aztán Szombaton Veszprébe a tűzoltó bálba.Na az lesz még érdekes
milyen bemutatod lesz? es mikor es hol?
megvagyok, minden okes, amennyire lehet
Semmi különös. Megyek gyakorolni, mert este lesz egy bemutatóm, és mtorozgatok egy jót ma is.

És veled mizu?
Szevaaaaasz
mizu?
Yoyoyoyoyoyoreggelt
Joreggelt
Jóóóregggeellttt! Mentem dokibácsihoz...
Ha 2 héttel korábban szólsz.....az vigasztal, hogy én is jó áron jutottam hozzá (na jó, azért nem ennyiért).
Ajánlom figyelmedbe az ebay-t Az aprót is érdemes nézegetni, néha ott is akad jó vétel.
Vkinek bal oldali gyari kipuff az 1000res Z-re(2003)?
Karcmentes!
Az enyeet nem en karcoltam ossze !
nacsövi

amcsiból rendelek Z hez iridiumos NGK gyertyát

1 szett kb 8000ből van itthon és még ez a matrica is jár hozzá

ha valakinek még kell akkor szóljon és osztozhatunk a postaköltségen
Sziasztok! Nincs valakinek eladó 4:1 rendszere Z1000-re? Esetleg olcsó gyári dobok, amit átalakíthatnék?
seducertt@hotmail.com
sebaj
Még mindig nem vágom... de hisz tudod, az agyam mint a szita...
"nem volt szandekos, en csak tettem a dolgomat"
es MOST zarul Moka Miki Tara
elszaladok haza. vagyis elobb szerzek valami harapnivalot
paaaaa paaaaaaaaaaaaaaa
Tőlem? Éspedig?
hmmm mintha az utolso mondatot mar hallottam volna valahol
Mi az a "diksziksiksztam"?
Nem én voltam, hanem a sisakom... Majd megtanulja mind hogyan kell tartani magát. Ezért szokták mondani, hogy a gyakorlatlanok sérülnek meg komolyan, mert megijednek és olyan testtartásban érkeznek ami nem éppen célravezető. De mielőtt még tüzes vassal üldöznétek, nem volt szándékos, én csak tettem a dolgom.
motoroztam.....baszki, komlyan mondom h lobban esett mintha egész nap d×××tam volna
TE torted el neki te, brutalis dog szegeny anyukaja meg majd ugralhat korulotte
Ezt mondd azoknak akik tegnaptól pár hónapig nem fognak edzeni... az egyik mást sem nagyon fog csinálni segítség nélkül mert a felkar csontja tört el...
tetszene, mi de saaaaaajnos nem igy van
fel kene noni a feladathoz nem lehet mindig mindent egy kiscsoportos szintjen elintezni