Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem tudom, bár FIGU-nak lehet, hogy jobb lenne az Annahegyi pihenőnél találkozni (McDonalds). Mi is mehetünk oda ha gondoljátok. Merre akarunk menni Esztergomba?
Robi,
ki jon a shell-kuthoz? FIGU? Knapet? a tobbiekkel csak a Bazilikanal talalkozunk?
ok
Szerintem 2-kor elég lenne, a Szigetszentmiklósi Shell kútnál találkoznánk. Veled meg itt a Postánál mondjuk fél kettőkor.
Uraim,
mikor indulunk? es honnan? meg motort kene mosnom, a kabatomat sem artana lepucolni ...
jooooooreggelt
Robis, tooook jo kis video lett
Megtörtént
ooooooohhhhh yeaaaaaaaaahhhh
Kedveseim, elkészült a nagy mű igen,
a gép forog, az alkotó pihen.
hamarosan feltöltöm.
sejtettem, hogy idovel kiderul a rokonsag
vagy a te apad nem az en apam bar o is mindig ilyeneket mondd
Apám erre azt szokta mondani, hogy a pénz nem boldogít de rohadtul magabiztossá tesz.
ezzel en is igy vagyok, de azert az nem baj, ha penzugyileg rendben van az ember. akkor tud mas, fontosabb dolgokra is kello idot es energiat forditani. akkor torheted a fejed, hogy mit szeretnel maskent csinalni.
Az a baj ( és ez nyilván az élet más területére illetve a boldogulásra is igaz ), hogy a pénz nem motivál. Egyáltalán nem.
tenyleg nem hangzik valami lelkesitoen azert fel a fejjel, vegul csak elfogynak azok a kuponok es legalabb bevetel lesz, hamar az ittas ugyfelek meg is maradnak
Nem erről van szó. Nagyjából már egyenesben vagyok. Nem közvetlen fáradtság van rajtam, hanem motivációm nincs. Azért képzeld magad elé a szitut, hogy monnyuk 21:20-kor csörög a telefon, összekapod magad, elindulsz, mész kb 300 km-t az éjszakában, rohanva, hazaérsz reggel 5 körül, és mindezt úgy csináljuk most Petivel, hogy rohadt sok még a donpepe-s kupon, tehát bevétel az szinte nulla...
pedig becsszo megfurodtem mar!
némaszag és hullacsend...
meg mindig nem pihented ki magad, igaz?
Próbálok készülni lélekben és testben az éjszakára. Nem megy. Rohadtul elvesztettem azt a csepp motivációt is...
na mi ez a hullahaz
Jobb estét...
Jooooo estet
Kunyizós banda
Had lássuk. vagy küld el csak nekem. kérlekkérlekkérlek