Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

balusk8 drága :) honnan tudjam hogy kend kiakart volna jönni és hozni nékem az évek ota nemlátott dvdimet? apriliával kawanapra? naneee
Borso! Neked ezt találtam:
z750 2005 tükör

kingmidas!
Ez az a szemüveg,
és ennyi kinnt.
Mondj rá valamit, és a tükrökre is, azokra nem találtam semmit.
Hali!
Jól köszi .
Örülök h be vált a dolog, fontos még h pihentesd sokat, és ne hagyd abba se a jegelést se a krémet
Tegnap motoroztunk egy jót, egyik szemem sírt , a másik nevetett
mert sajna a ringre késve értem , de az élet kárpótolt mert mégis láttam Borsot bőr gatyában ,
és micsoda BŐR , le is izzadtam
FIGU
atkuldened az osszes kepet? szeretnek elohivatni belole parat
megiscsak lesz motoros fotoalbum itthon
Hát ez durva! Nagy itt a forgalom:)
Az új kis Zé tükrei, és tényleg azért, mert adtak hozzá másikat, meg szemüveget is, meg mást is, de azok kellenek. Utána nézek mi mennyibe kerül, és mondok rájuk valamit...
Okidoki, neked bármit.
a levelszemet koze tett a kis rohadek hotmail
nagyon szepen koszonom
sehol semmi
Szerintem most már meg kellett kapnod.
meg jo, hogy delelott lereszeltem a kormeimet, kulonben itt ragcsalnam oket
Úton. Épp a kínai cenzúra nézegeti.
jo jo, de hol vannak a kepeim?
Mindjárt küldök neked egy rövid videót a szörnyről.
FIGUUU.. mi a pálya "öreg" huligán? Bevált a jegelős okosságod, meg a krém is.Jövő héten már focizni is tudnék szerintem Hogy vagy apám?
Helló Boss!
Lassan olyan vagy mint a bagoly , és csak nappal alszol .
sajnálom h nem láttam a SZÖRNYETEGET, és valahogy lemaradtál a képekről is ,
Robis keze nagyon Borso felé hajlott , de megértem ,
én is gondolkodtam h vegetáriánus leszek és holnaptól csak BORSOT eszem ,
FIGU
Olyan szépen kérted, hogy bármit megtennék neked.
kedves Robert!
kuldd at nekem a kepeket, de eredeti meretben a mail-cimemre: volkay_orsi@hotmail.com
koszonom szepen
szep almokat
Jóreggelt! Viszlát. Mentem alunni... már nem is számolom mióta voltam ébren... Pápás.
perszeeeee
es ha lehet, csinaljunk mar egy futofenyt a tukor tetejere, hogy "szep vagyok, okos vagyok, ..."
Majd nyomtatok ki egy jó fotót rólad, hogyha belenézel, elégedett legyél.
Üdv Fiatalok!

Hát,ja kissé elvesztem,mint a gyógyszeres zacskó alján a kis Paxirosol
Sok volt a meló,meg gyártottam a szöges lécet ,amivel az esztergajavító nemi szervét kellett fenyegetnem,h csinálja már meg de nagyon nagy sebességgel,mert sorban állás van a gombára!
Jövő7 elején csinálok gombákat és szólok is ha kész van!
haaaat akkor ma nincs ezzel szerelncsem
de max elviszem a tukroshoz vegre es vagatok bele uj kepet mert eddig ugye nem volt fontos, de mintha az utobbi idoben tobbet motoroznek
Hali Drága!
Biztos h az új z tükrei , most osztogatják a szemüvegeket meg mindent , az új Kawákhoz .

Üdvözöllek King komám azthittem már kivándoroltál az uralon túlra ahol nincs net
FIGU
Szevasz!
tenyleg ezer eve, mi volt veled? egye fene, ha az uj Zre valok a tukrok, akkor viheted