Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hallelúja. Igen! A jövő héten szabin vagyok, akár el is tudok gurulni hozzád érte.
Sziasztok!

Ezer és egy éve toltam ide a pofám !

Ez a bizonyos tükör engem is nagyon érdekelne és a napszemcsi is !
Én pont az új Z tükreire pályázom!

Robis! Kész az esztergám ,jövő7en tudok csinálni gombeszokat! És mindenkinek akinek kell!
egy lepest se tovabb!
te vagy az en emberem :DDD
mennyiert es hogyan es mikor? es melyik Z-re valo? remelem a regire :D
Szevasztok !
Üdv az újaknak!
Zotyó köszi a matricát , később találkoztam csak Borsoékkal, pont amikor kifelé jöttek ,
igaz h jelentős késéssel értem csak a pályára, természetesen h nem tudtam időben indulni !
Pedig Budáról a ringre 15 perc alatt kiértem, de sajna ilyen a szolgáltatás
De 22-én tutira jelen leszek, előre láthatólag IDŐBEN , mert nem dolgozok .
Hazafelé viszont jót motoroztunk, kajáltunk, dumáltunk és csak 3 csepp eső esett szó szerint,
de lehet h csak légypiszok volt
FIGU
Üdv!
Nem kell vkinek két gyári tükör? 1000 km-t mentem velük, nem mintha az számítana vmit, de nem kellenek. Jah, és kaptam egy kawás napszemcsit is, na az se kell. Benzinpénz viszont jól jönne.
Rajtam nem fog múlni, ha az időjárás is engedi. Most hétvégén még bele kellene tolni 700 km-et, mert hétfőre már bejelentkeztem 1000-es szervizre.
Mehetek a pléded alá én is? . Szerdán ha jó idő lesz, mit csinálunk?
Üdv a csapatban, csak türelmesen. Megéri. Könnyen beszélek én már túl vagyok rajta. 22-én a ringen lesz kawanap 18-20 óra között. Addigra bele kéne tolni a kilómétert.
Sziasztok!
Ha megengeditek szeretnék csatlakozni ezen illusztris társasághoz. Tegnap óta boldog tulaja vagyok egy új kék kis z-nek.
Sajnos most itthon kell keseregnem, mert újpesten esik. Pedig minnál hamarabb be kellene járatnom, mert az a 4000-es fordulatszám a gépnek és nekem is csak erölködés. De ilyen időben nincs szívem összekoszolni.
leginkabb bamban bamulok nezem az olimpiat, de a reggelitol kisse elfaradtam, ugyhogy magamra huztam mar a kockas pledet mi a mai program?
Jah...bebasztam nem kicsit:)
MOst meg kora hajnal óta hesszelem az Olimpiát.
Veled mizu?
joreggelt
sikerult este kisse ellazulni?
Jó reggelt mindenkinek

Így is lesz, visszahúzattatom a vázat, és kész. Csak a fene gondolta volna hogy ekkorát ütköztem.
andrea drága ménem szótá hogy kinnt leszel tennap, kivittem volna a dvd-ket
dől már a motor ?
Joreggelt
azt hiszem, a kawasokat szeretik az istenek Pesten csak valamikor hajnalban kezdett el esni az eso
pics@ba.. ha kicserélteted az egy vagyon. Vissza kell húzattatni. Nekem az előző motoron vissza volt húzva és semmi bajom nem volt vele...
mennyire?
de még mennyire jó
dejo csaj, asszem ismerem
Albertirsától esett... én Fegyverneknél váltam el Propulstól, de ahogy elnéztem ő hazáig ázik
hihetetlen volt az idő lefordultam a 4esről kb 1,5km után egy szikra eső nem volt, itthon csont száraz minden
Felétek esett? Hol kezdődött?
na hazaestem én is
mondhatni szarrá áztam de megérte
szegény Propuls még mindig ázik
jó kis nap volt ez
Majd 22-én dumálunk egy hatalmasat. Kiülünk a korlátra, kerünkben egy hatalmas sütivel és ICE teával és nézzük a többieket, napozunk, nevetünk, kibeszélünk mindenkit. Jó lesz?
joejszakat mindenkinek
orulok, hogy megint talalkoztunk es ha nem is sokat, de valamennyit beszelgettunk
kicsit tobbet nem artana