Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát nálunk a Panelban a 3-on nem előnyös.
ááá,pedig végre lett volna valami jó is a mai napban.
Naked is üdv!
a Csucsu azt kerdezte telefonon, hogy mikor es hol ejtjuk meg a kerti mulatsagot? vagy sutogetest, vagy akarmit. amin a pasik lazulnak es segitenek a lanyoknak fozni
ertettem Fonok!
akkor hajtokarcsapagy
Na lányok nem OFF-onli olyan sokat. Tudom, hogy szép pasik a mindenetek, de ne hozzatok zavarba minket. Főleg a Robis.
nem lehet
latod, hogy milyenek az egyik nem mutogatja magat, a masik meg letol, ha megmutatom a vilagnak, hogy micsoda gyonyoru teste van
mééég jó pasis képeket!
de ha egyszer nem birtam magammal igazan ne haragudj
meg tudsz nekem bocsatani?
Akkor inkább felkelek.
Borsó, ezt most miért kellett. megbeszéltük, hogy nem fotózol le az ágyban.
hejj, de baromira felebredtel ettol a tusolastol
ma akkor kimarad a delelotti szunyokalas?
No webcamszex... Nem szeretem a műanyag dolgokat... És ez különben is olyan vot, mint ahogy te múltkor képet küldtél nekem, pedig nem is...
kicsit felzaklatott a webkameras latvany , de majd tulelem valahogy
Tussótam. Egyszálanyaszültruhátlanul ücsörgök az ágy szélén... a nép nyugalmának megőrzése érdekében a kép közlésétől eltekintenék. A témáról többet elmondani nem tudok, kérem kapcsolja ki.
Velem senki nem fog szórakozni
de vajon hol vannak a tobbiek?
amig egyszer ki nem szednek a kocsibol, addig nem baj, ha kiabalsz
A szívtipró formával még várni kell, hiszen még kommunkiálni sem bírok. Ez mondjuk azért szerencsés, mert odafele uton senkivel nem fogok kiabálni.
woah! a szivtipro
aha
Repsolt hasznaltam mindig es a yamahamban is 6-7000enkent csereltem
palyazni nem fogok, mert ahoz ki kellene mennyek hozzatok es az most nemigazan fer bele a penztarcamba(csak 1 szoboszlo )
FIU
nah,ez így már sokkal jobb.
hi
az olajcsere hasznalatfuggo. ha normalisan, utcan hasznalod, akkor 6000 km-kent ajanlott lecserelni, de van, aki 8-10 ezer utan cserelnek. baja nem lesz tole, HA megfelelo minosegu olajat hasznalsz