Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a nagy közfelháborodás miatti helyreigazítás...:
mert en vagyok az egyetlen lany a kornyeken, aki meg nem kelt el
Csutkat nem is kerdezik, mert hamarosan ferjhez megy
Igenis! Értettem! Ott leszek! (hmmmm.. érdekes, ahogy így visszaolvasgattam Borso-nak senki nem mond "nem"-et )
elegge!
hat bantottalak en teged valaha?
okoztam neked eros hanyingert, kozvetlenul ebed utan? nem elet ez IGY!
na,most aztán kihúztam nálad a gyufát,ugye?
szerintem inkabb torzonborz jakab
ez a faszi amugyis rút!, de igy aztan egyszeruen gyalazatos hat hogy fogok en igy ejjel nyugodtan aludni
Hosszú felálló haj -- hosszú felálló pöcs... ez lehet talán a kép aláírása...
Azért az az öböl az ott van a szeren...
fejbe foglak vagni
a szépség relatív fogalom....mindenkinek más a szééép.

dejoooooo
gyere te is es vegre megismerunk, hamar a mult szerdai orult szaguldozasbol kimaradtal
meg sosem hallottad, h a pasiknak eleg, ha egy fokkal szebbek az ordognel
es kulonbenis, a piperkocokkel mindig csak a baj van folyton nyavajognak valamin
Sziasztok! (régen jártam itt...)

FIGU a lemondó nyilatkozatot/reglapot innen ha minden igaz le tudod tölteni.

Holnap szerintem szerénységem is csatlakozna a pályázókhoz (plusz egy 750-es haversrác) ha nem gond.
Szia! Tudod az van, hogy itt vannak szép csajok, de szép pasi egy darab se... egyenlőtlen a küzdelem...

ui: bocs fiúk, mindenki magából indul ki...
najolvanmostmar a vegen meg elpirulok
aszonnyad meg inkabb, hogy mikor jossz az unokatesodhoz?
Köszi, köszi, köszi!
A cím az adatlapomon is ott van, de írom: icon.z@freemail.hu
de Borso megoldása is érdekel,
csak meg villantja csodás szemeit mint a csizmás kandúr és kész vagyok mint a matek lecke,
ezzel a legtöbb férfire így tud hatni .
FIGU
ez a legjobb megoldas
de mondjuk a matrica megszerzese nekem eddig sosem jelentett problemat, mert egyszeruen nem varom meg, amig odaadjak, hanem egyszeruen (veletlenul ) kettot veszek el
Hali Figu!

Én kaptam nyomtatványt amit a ki kell tölteni ha dobsz egy E-mail címet akkor átküldöm kitöltöd visszaküldöd kinyomtatom leadjuk te meg jössz amikor akarsz


üdv
Zotyó
Szíja drága !
Hát burkoltan erre akartam kilukadni, csak szeretem meg adni a módját és lassan közelíteni !
Gondoltam h a neten regisztrálok és h ne keljen matricáért (azt adnak ) sorba állni illetve azzal szarakodni.
Én valószínű 6 kor tudok ellógni vagy félóra mire kiérek,
hátulról megyek mert tavasszal volt 1 kicsi fogócska az M-3 ason , vagy a matrica vagy a sár miatt ami véletlen került a rendszámra , nem értetem a dolgot
tehát a legkésőbb 7-re szeretnék oda érni
FIGU
Szia FIGU,
regisztralni a helyszinen is lehet, azt meg tudjuk oldani nelkuled is kb v legalabbis el tudom intezni
meg sosem dobtak hatra a sorba, ha elore pofatlankodtam
en valoszinuleg megyek, mert szeretnek egy kicsit kanyarogni. hogy az idojaras mennyire szol bele, majd meglatjuk ha csak zapor/zivatar lesz, ahogy igerik, akkor egy csomo ember otthon marad, mert felnek a viztol es kevesen leszunk a palyan
Hali mindenkinek!
Csucsu te wild rider , ugyan azt a képet raktad fel csak az egyiken pólóban, a másikon nélküle vagy ,
ráadásul mindkettőn olyan mintha allergiás reakciód lenne , megláttam és akartam írni h azonnal
igyál meg 1 ampulla kalciumot
azért annak örülök h legalább lélekben jól vagy
Holnap jön mindenki lányok fiúk , és akik eltűntek King koma például? én sajna melózok ismét de majd igyekszem
Borso regisztrálni később is lehet, illetve csak személyesen tudok /neten kívül/?
Ja és nem is tudtam h kis hazánkban őshonos lett a CECE-légy , mer annyit foglalkoztok az alvással
h tuti ez lehet az oka , vagy éppen felkeltetek vagy éppen fekszetek ,
hát bakker má tisztára elszédültem
azt azért tudjátok a sok fekvés súlyos szövődménye lehet a tüdő gyulladás
Bár az azért szimpatikus lenne ha Borso feküdne az ágyban és dorombolna
FIGU
nem gurul ma vki komarom fele?:)
miért? ...pedig én egyszer voltam egy olyan házibuliban ahol ránk hívták a rendőröket,mert hangoskodtunk,de amikor megjöttek a zsaruk békés ajtóban cigizgetős beszélgetés lett belőle. jó fejek voltak.
bezzeg ti a szééép nőket szívesen nézegetitek ....amivel nincs is semmi baj,de akkor mi miért ne nézegethetnénk szééép pasikat?!
nem is arra gondoltam, hogy nalad vagy nalam kiallunk az erkelyre es addig hangoskodunk, amig fel nem kel az osszes hazban lako szemely