Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hat HA megy, akkor nagyon szivesen
Hölgyek és Urak, Szombaton elkísérjük knapet mestert a Verda napokra?
maaaajd a néni elintezi
csak elnapoltam a dolgot gondoltam elobb kozolnod kene az egyes szamu menyasszony-jelolttel, hogy holnap nem ersz ra az eskuvod miatt
a labadra tessek vigyazni, nem jatek azert, mert a tapasz miatt nem faj atmenetileg, meg nem gyogyult meg. ovatosan
Lesz még rosszabb is. .
Yo yo yo yo Figu...:)

Kibaszott fagyos óvszrrel nyomatom a lábamon.
Nem volt a boltban lufi
Maximális tiszteletem mindenkinek!
Borso kedves, holnap megbeszéljük a részleteket OK?
Ja minyá nézem a maileket, de ettől függetlenül ha tudsz szerezni matricát megköszönöm , köszi!
FIGU
Voltam ma kint megnéztem hogy állnak a Szigettel a szervezők. És meglepődve tapasztaltam, hgy idén nem lesz kapkodás, mert már szinte most kész van minden.
Gyakoroltam egy jó nagyot ha már kint voltam Felbaxtam egy tapaszt a lábamra, és tök jó volt, már majdnem normálisan közlekedem vele.
És már ki is vagyok dobva....szép
A tesók imádják nagyon,lesik hogy mikor mit lehet segíteni.Mikor a két nagyobb összevesznek akkor most már elég csak annyit kérdeznem hogy "ezt fogjátok csinálni Benedekkel is ha nagyobb lesz?" és akkor abbabhagyják(egy időre)
Teszek fel majd képet valamikor este,most megyek focizni vagy valami hasonlót imitálni
egyikotoket sem irigyellek most Peterrel neha beszelek, de az az erzesem, hogy sosem alszik
na te meg... ennyi gyerekkel ha esetleg eppen van egy szabad kezed, mutathatnal rola uj kepet a tesok hogy viselik, hogy Bendo korul forog a vilag?
Szia!

Éppen a kezemben tartom a kis Bendőt,eszik-alszik-növekszik már kicsivel több mint 4kiló,úgyhogy hurka van bőven! ,a többiek is mind rendben-egyben,én kész vagyok mint a mateklecke.De kitartok!
Holnapra engem is magábaszippantott a redbull őrület,de még van esély hogy lerázzam magamról az esti transzfert.Ha sikerül akkor megyek 1000-el,ha nem akkor végleg kibukok
JÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ
te is elokerultel? holnap 6tol 8ig van palyara meneteli lehetoseg. en spec ugy tervezem, hogy 4kor elindulok kifele es ott talalkozunk a tobbiekkel. nekem meg gumiznom kell , hogy rendeseket tudjak donteni
hogy van Benedek? es a tobbiek? es TE?
Szasztok!

Holnap mikortól meddig lesz a ringen a találkozó?
eccer ugyis agyoncsaplak, teeeeeeeeeeeeeeeee
ooo, meg egy csomo ideje van, hogy meggondolja magat neki meg ugyan nem mondtam, de mostanaban sokkal jobb dolgom van annal, hogy ferjhez menjek
Én mikor vicceskedtem azon ahogyan a motoron ülsz? Én csak magamon vicceskedtem...

Amúgy meg nyald meg a kislábujjpiercingem, férjhez mész és még csak nem is tudok róla?!? ha lehet akkor 23-a után tartsátok mert akkor már jobban lesz időm, megszabadulok ettől a nyűgös airracetől...
Azért ezt megosztom, kellemes pozitív csalódás. Történik, hogy barátom a héten megkér szerezzek neki egy első gumit. Mondom semmi gond, keresgélés, találat. Hívom a gumist, hogy kellene ez meg ez, mondja jó holnap mehetek mert most nincs raktáron. Másnap reggel hív, hogy történt egy kis baj, elkeverte a szállító és ne haragudjak, de csak a következő napra tud itt lenni a kért cucc. Mondom semmi baj, történik ilyen. Ma reggel felhív, hogy megjött a gumi mehetek érte bármikor (mellesleg már ezt furcsállottam, hogy jééé milyen jó fej rámtelefonál ismét). Elmegyek a gumiért kérdi hol a moccer mert fel is pattintja rá, mondom én jelenleg csak a futár szerepét töltöm be. (Azért gondoltam megkérdezem, hogy mennyi a szerelés mire ő, hogy azt ő ingyen és bérmentve megcsinálja! agyam eldob először). Kérdi számla, mondom jó lenne mert nekem is el kell számolnom a pénzzel. Bemegyünk kalkulál, mondja, hogy sajnos kicsit elszámolta magát de megesik az ilyesmi (még nem értettem mire gondol).
Kérdezem, hogy akkor mivel is tartozom mire ő mondja a két nappal ezelőtt telefonon megbeszélt árat. Királyság. Visszajövök a céghez adom át a cuccot meglepődésemre a számlán magasabb összeg szerepel mint amit elkért. Agyam másodszor is eldob. Ritkán (soha) nem találkoztam olyan kereskedővel aki az ilyen jellegű dolgokat nem próbálta meg rajtam leverni.... Pesze pár száz forintról van szó, de valahogy jól esik az embernek - legalábbis nekem.
Én itthon vagyok.
akkor most elrobogok hazaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Ugyan már ne szerénykedj, nagyon szépen motorozol. Sőt szexin. Csak győzzem tartani veled a tempót.
knapet a multkor mar ugyis azon vicceskedett menet kozben, hogyan ulok a haverom azon rohog, hogy vitorlazom folyamatosan meg az kell, hogy ezt videora is vedd
tuti, hogy akkor a masik csoportba iratkozom be akarmilyen ciki is lesz, hogy en leszek a leglassabb
Még szép, hogy igen, nem hagynék ki veled egy ilyen szűk körű randit. Sőt viszek kamerát előre és hátra is. Úgyhogy mindenhonnan megörökítelek menet közben.
te milyen lelkesen ajanlgatsz engem
penteken joszol te is ringre?
Szeritnem sokan sínylődnénk ott nagy örömmel.