Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jó reggelt!
Nem a Z750 témába vág, de a motyód a kocsimban van
sajnos hozzánk már megérkeztek a felhők ....és a főváros irányába tartanak.
ha ma nem omlik az eso, akkor en a palyan leszek motorral ha esik, akkor meg kocsival kinezek asszem, van egy csomo baratom, akiket ezer eve nem lattam meg kint lesznek az uj papucsok Tehenkere ugyhogy menni KELL nagyon szeretnem kiprobalni, hogy tapadnak
Vigyázok vigyázok...de ez így elég szar.

Nem baj ma délután 2kor kezdődik az Olimpia, az majd kitölti az időmet.
Mikor megyünk a süppedős fűbe?
a motorod meg fog is egy ideig hianyozni... Figunak meg teljesen igaza van, nem kene ezt a gyogyulast nagyon siettetni, mert kesobb megbosszulja magat es akkor sokkal rosszabb lesz. hidd el nekem, en is rafaragtam a csuklommal azonkivul, hogy van benne egy oltari nagy kanyar , rengeteget faj, nem tudom rendesen terhelni, pedig tobbszor megneztek mar orvosok, rendesen osszeforrt
jaja, tudom, veled nem lehet szorakozni , de azert vigyazz magadra
Megmacskásodtál v

Én szarul vagyok, mert nagyon hiányzik a motorkám, már mennék kibaszottul.Uh ugy sejtem most jön nekem a feketeleves.
ooo, istenien
a kanapen ragadtam megint, ugyhogy elmacskasodott mindenem reggelre, de azert nagyon jo volt hajnali fel6kor felebredtem, ugyhogy jo ideje itt vagyok mar aztan irany a palyaaaaaaaaaa fonokom bejon es kozlom vele, hogy CSA, elhuztam
te hogy vagy?
Jó jó, ez nem jelenti azt, hogy nem fekszem vissza hamarosan

De most itt vagyok, és nem vagyok kóma..Ez a lényeg.
Mi újság? Hogy vagy? Milyen volt az éjszaka, jól aluttá?
jezus!
kezdek aggodni erted
Jó reggelt.

Félnyolckorfrissenésüdén

figyeled?
A Mawwpowernél? Szét van már szedve?
CsucsuFSE! Tegnap este láttam a géped, oda viszem ma Z-t gumi cserére! Mit igérnek, mikorra lesz kész?
titok
jo reggelt
jóóó,reggelt mindenkinek!
Mi az a sokkal jobb dolog? Ha nem titok...
Egyelőre nincs mivel mennem. Az autó kész, de idő és pénz kérdése, hogy holnap hozzám kerül-e... úgyhogy ha mentek akkor jó szórakozást.
...mellékesen 8000-t vertem a gépbe április óta, így állok sorba a következő szervízre
Jó estét!
Megkerültem, illetve el sem vesztem. Most már erről a féltekéről .
Holnap lesz valami mocorgás. Mindjárt végig olvasom az elmúlt 69 oldalt .
Éjjj, látom vannak új szmájlik is, hurrá!
Remélem javulgatsz, de sajnos bizonyos élettani folyamatokat nem nagyon lehet siettetni .
Hát komám nem szeretnék senkit megsérteni , talán 3 szor voltam a szigeten, de sok is volt .
Nem tudnám megmondani mi volt több az idióta, a lejmoló, vagy a fos részeg ,
állandóan arra kellet figyelni h bele vagy rá ne lépjek valami SZARRA ,
és ha ittam 1 sört kb 3-an verekedtek az üres pohárért , h kinek ígértem oda előbb
FIGU
Ja ott, belül keverik a piát.
A szigeten nem csak olyan bakancsos trógerek vannak ám.

Meglepődnél.... Nálunk pl a hazi élvonalból játszanak DJ-k nagyon szigoru elektronikus muzsikát. Tavaly is nagyon igényes közönségünk volt.

Úgyhogy gyertteeeek mind INNI!
Szeva betyár!
A célnak megfelel, de vigyázz ha ízesített ne nyalogasd , mert oda fagy a nyelved .
H keveredtél te a szigetre azok nem olyan koktélos fajták ,
max a róka koktélt ismerik
FIGU
!attention!figyelem!achtung!

a szigetre kilÁtogatÓ kedves motorostÁrsaim figyelmÉbe ajÁnlom az mr2 burn szÍnpad/teraszon talÁlhatÓ lokÁlt, a fesztivÁl egÉsz ideje alatt lÁtvÁnyos mixershow a nap 24 ÓrÁjÁban csucsuval És kollÉgÁival.

a megjelenÉs kÖtelezŐ