Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mi a gond még a mocival?
na nee... elment a váz?
Jó estét.

Kicsit kivagyok....nagyobb a baj a motorral mint gondoltam.
Kissé elöntötte a szemem a lila köd, túlbecsültem magam.

2. lassú körben túl sokan voltak fenn, nagyon lassúak is akik aztán persze egyenesbe tudták húzni a gázt, és utánna 2. kanyarban rövidebb féktávot akartam venni de túlságosan nyomtam a hátsó féket - segg beszitál - én hülye persze nem engedtem el a féket, aztán high side, pár pörgés Shell emblémán én fel motor maradt.

Jobb oldalán csúszott, jobb első-alsó idom kapta a legtöbbet meg leszakadt a lábtartókonzol. Azt felgyorkötöztem, és lábon jöttem haza, mert szerencsére olaj nem ment el. Műanyagozni, fényezni és haggeszteni kell szerintem. A cordura dzsekim elszakadt, proti kiesett, azt valszeg kuka. Sisak és többi cuccom, meg hála az őrangyalomnak én magam megmaradt. Kicsit érzem a vállaimat a bukfencektől de más nincs. Megyek bulizni :)
Halihó Hölgyek és Urak. Ismát hatalmas élmény volt találkozni veletek. Nem tudom mi van velem, de most nagyon elfáradtam. Yakuza mi történt? Mindjárt rakok fel fotókat is.
Én épségben igen a motor kevésbé
Jó volt a pályanap, kár, hogy a lassú csoportot ketté szedték
Végre tudok arcokat párosítani a fórum tagokhoz
Helló nép! Én voltam kint a pályanapon, igaz autóval. Most hoztam el a rettenetet az építőtől, hazafelé útbaejtettem a ringet... Egy taknyolást láttunk is... Ugye MINDENKI épségben hazaért?!?!?!?
Na akik mennek Ringezni azoknak jó száraz pályás gurulást. Majd legközelebb és is ott leszek. A Lime Partyval egybekötve.
ugyan,nincs mit. Simson?....áááá,semmi....de másmilyen sem.
Ráadásul a tankpad.hu itt van Szigethalmon, nem messze tőlem. Kéne egy dögös tankpad a Borsónak is.
Mondjuk egy ilyen
tovabbi kellemes mulatast
elszaladtam a motor, majd a palya iranyaba
Kedves Viktória, aki szívemben krályné
KÖSZI!

...és Neked? Simson?
GRATULÁLOK a jogosítványhoz,kiskorú K. Imre Úr!
azt hittem kutyasz*r.
Te még fiatal vagy...nem kell még az a puska!
csak ugyesen
most viszont sebes malac vágtában elhuzok motorozni a farönkjeimen,, mert ugy érzem csira vagyok,,
én megengedem hogy frivolul beszélj,, sött követelem,,,
igazan kedves, de nem tehetek mar frivol megjegyzeseket
ajvé...frivol célzásnak vegyem?
A küldetésem véget ért.
URAIM!
folyamatosan frissitem az idokep oldalat, es vagy nem esik, vagy max felhos/borult az eg.
EN megyek, slick gumi ide vagy oda
hat elrontom en neked valamidet, ha csak ez kell
semmilyen...

fura lesz, hogy minden rendben van, életemben nem motoroztam még úgy, hogy flottul megvolt jogsi, vagy volt műszaki, átiratás, biztosítás...stb.
Valami mindig hibádzott.
GRATULALOK! nagyon buszke vagyok rad
es milyen erzes? 10 ev utan,...