Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Rövid hírösszefoglalónk:
-A krosszmotoromra egyre nagyobb az érdeklődés, de még nem kelt el. Azért AKÁRKINEK nem adom el
-Ma sikeresen abszolváltam az A-s jogosítvány forgalmi vizsgáját, 10 év illegalitás után
-Délután megjönnek az új gumijaim a CBF-re, Michellin Pilot Road, a régit ingyen odadom akinek kell

Röviden ennyi, ma este 20:00-kor ismétlés Erős Antóniával...lett volna, ha akkor éppen nem gyömöszölném valahol hátul a stúdióban...Mmmmmmm...
az én kertem is a tiéd ha akarod, bár tiszta sziklás, és ahová lépel kutya terem,,,,,
el se hiszem
elokerult a ket huligan mi a helyzet hapsikaim?
mit lehet tudni, mi lesz oregkoromra, ha egyaltalan megerem
addig meg hadd nojjenek azok a fak
Ha akarod, odaadom a kertet művelésre, csak egy nyomot hagyj körbe, ahol a motorokat szoktam kipróbálni. Amit megtermelsz rajta, az a tiéd, nagyon jó föld van
borso néni körte fája ,,jajj de gömbölyű,,,
az én babám szája széle jajj de rippittyom,,,,
Szomorúank lennék ha még Puska is kellene neked.

megiscsak kellee vennem egy kerteshazat es ultetni par gyumolcsfat
Srác bemászik az idős néni kertjébe és buzgón dézsmálja a gyümölcsöt, mikor a néni megjelenik egy vadászpuskával a kezében:
- Gondolom, most meg fog engem erőszakolni, fiatalember!
- Áááá, dehogy, hová tetszik gondolni...
A néni erre csőre tölt:
- Márpedig muszáj lesz!

+ lehessünk...nem tok írni
47 perc múlva veszik kezdetüket a 29. újkori Olimpiai játékok. Remélem velem együtt páran még szorítunk a MAGYAR aranyérmekért, hogy legalább ilyenkor büszke nemzet.

HAJRÁ MAGYAROK....Basszatok oda de keményen. Velünk senki ne szórakozzon
Szia!
Majdnem ilyen a gyári is a régebbire(2003-2006)-ig,csak az áttetsző,benne van a 2008-as kiegészítős katalógusban!bármelyik Kawa kereskedő ad neked egy katalógot ingyé,én is ott kaptam egyet!
Más nálunk felhőszakadás van nem kicsi,szarrá áztam hazafelé,részemről most is kimarad a pálya,pedig már be van járatva a gép!
Hölgyeim Uraim

Segítség, ha valaki nem ismerné: tankpad.hu - itt megtervezheted saját tankpadodat .

Az esti program részemről ok.
remelem mar uton van, amit rendeltem
nyar vegere ide is er jokor talaltam ki en is, hogy mit szeretnek
es koszonom
Talald ki, hogy milyet szeretnel, es megrendeljuk...
Anyam micsoda rendes tarsasag ez
nem akar nekem valaki egy uj bikinit rendelni?
Hi,
Már ahogy látom több segítség is érkezett , meg tudom én is rendelni, s majd rendezzük amint megérkezett.
Annyi a dolgod most már csak, hogy kiválaszd ki rendelje meg Neked
szólj ha kell, megrendelem neked
Tok egyszeru, regisztralj be, add meg a postacimedet az adataidnal, es kattints a "Buy it now" ikonra. Jon majd egy e-mail amiben benne van, hogy hova kell kifizetni, oda atutalod a penzt (add meg a felhasznaloneved es a cikkszamot az atutalasnal!), es vard, amig a megjon a cucc. Ha oda van irva, hogy mennyi a posta az EU-ba, akkor ugye egyszeru, ha nincs odairva, akkor vasarlas utan irj egy uzenetet a cegnek, hogy szamoljak ki a postakoltseget (uzenetkuldeshez is az Ebay oldalt hasznald). A vasarlas utani emailben lesz egy link: "most fizetek", azon keresztul tudod a postacimedet a boltnak elkuldeni (meg kapod meg a bolt banki adatait, ha kulon nem jott meg egy e-mail az adatokkal).
Hát ha kawa akkor zöld. Feketén az még jól is nézne ki. Ezért nem kellett a gyári mert áttetsző.
Hogy menne a dolog akkor? Hogyan csináljuk?
Szia!
Ha kell tudok segíteni, akár megredelni is Neked. Zöldet akarsz?
Csutka valszeg tudna segiteni, a kerdes csak az, hogy megeri-e ennyit varni ra?
valoszinuleg itthon is meg lehet kapni. foto kinyomtat, kawasokhoz bevisz es biztosan hamar tudnak ra valaszolni
Szia!
Igazából ki kellene már egyet próbálnom, mert azért az is befolyásoló tényező...
Semmi gond nem volt nekem sem az enyémmel, amióta megvettem egyedül az akksi tréfált meg tavaly szezon kezdetén. A kérdésem amiatt merült fel, hogy esetleg a jelenlegihez hasonlóan bevállaljak-e ismét egy kinti darabot. Igaz nem tudom most mit filózok, anno sem tettem...
A Tiédhez képest Kilométerben az enyém még nagyon megkimélt, még csak mostanában értem el a 25000 km-t...
Na gondolkodtam dobok egy tankpadot a vasra és az eBay-on találtam egyet, de onnan még soha nem vásártam. Valaki tud segíteni?
Ez lenne
Vagy ha itthon normális áron tudok szerezni ilyet vagy hasonlót akkor érdekel a dolog.