Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ha meg kilokott volna nem sirnek ennyire de inkabb nagyon keson keveredtem agyba, aztan nem birtam elaludni es 6kor meg fel kellett kelni, mert dolog volt
te vegulis jossz ma motorozni? kisse kihagy az agyhelyem
Miért kellett felkelned hajnalban? Kilökött valaki az ágyból, vagy a gyerekek rágták a küszöböt az éhsétől és üvöltöttek?
Huligan! Naplopoooooo
nekem bezzeg fel kellett kelnem hajnalok hajnalan ezert furodni fogsz
Nekem ez a fajta azért nem tetszett mert ezen is ott a fényvisszaverő prizma ami a rendszám alá nyúlik. Az enyémnek nem tudom van-e márkája, a motorral együtt vettem, az indexek, a rendszámvilágítás és a tartó volt 18.500 Ft. A forgalombahelyezéssel együtt fel is szerelték.
Nem készültem fel semmire... Aludtam inkább még egy kört... viszont most megyek, vár a város, vár az iroda... 17:30-kor ott... vagy előbb... vagy máshol... vagy valami...
Kakasdon vettem rizoma rendszámtartót:17000 ft,kis indexekel,ledes világitásal.
Ja és köszönet a legrendesebb gödöllői rendőrőknek akiket ki sem kellett hívni, és kivették a mocim az árokból!
Ez az én számból nagy szó! Vagy az ujjamból
Hát....
Előztem egy autót ami hirtelen balra rántotta a kormányt. Én balra próbáltam kerülni az árokparton de ütköztünk. Kmaradt 3-4 hónap. Az autós nem ismeri el a felelősségét. Úgy néz ki ősszel lesz az első fokú tárgyalás. Egy rohadt nagy zúzódással és 1millió kárral megúsztam. Hát röviden.
Plusz két béna kezdő esés és én lettem a pereckirály
Pereckirály!

Néztem aképeid. Húúú! Az egyik kicsit nagyon csúnya. Mi történt, hogy ily módon végződött a dolog?
*ugyan ...
úgyan,nincs mit...rám mindíg számíthatsz kislányom!
koszi Anyu
ügyes kislány!
aaaaa, siman vissza-szarpoenkodtam akkor kicsit elment a kedve
megkerdezte, hogy mi a kulonbseg ket termek kozott, en meg mondtam, h semmi, mindketto SZÜRKE
de kötelezően mosolyogni és hahotázni kell a viccein,mi?
na itt
uhhh ezek elmebetegek az egyik urge folyamatosan viccelodik es SZAR
Jogos... A lényeg, mindkettő k. drága
Ne aggódj, nekem már a negyedik, de a lassúban megyek. A gyorsban pályagépekkel tolják többnyire. De a lassú sem tötymörgős menet. Csak ott talán jobban figyelnek egymásra. Minden esetre jó buli.
Hát nem is tudom, de a Rizoma cuccok sem olcsók. Sőt:

Z750-hez
Itt 129 Euro
Kösz az infót! Én a lassúba mennék
Ez lenne az első ring.
Szevasz Alomszuszek
mi a helyzet? lelekben felkeszultel a delutani motorozasra?

na megyek, itt egy orult delegacio, akik engem (...) akarnak
Robis és többiek! Nekem sajna kimarad a mai gurcsi, már lebeszéltem a szokásos fél hatos uszodát. Legközelebb. Pedig mekkora GangBang várható!
Csá! Ne várj választ, a legritkább esetben értesítenek és úgyis kell a helyszínen regelni. Én is ott leszek a gyorsba .
Hali zöldek!
Nem tudjátok véletelenül hogy ha regisztráltam az esti motorozásra várjak e választ?
Vagy tele van már ilyenkor a lista
Sajnos valóban húzós áraik vannak ...
Messze Rizoma fölött, pedig ők szintén nagyon szép dolgokat csinálnak.