Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a megyel csak vicc vót
azt írtad hogy most útrakelsz azért kérdeztem hogy merre megyel?
Ezer dolgom lenne. Könyvelő, bank, apeh stb. Reggel le akarok menni Füzesabonyba megnézni az autót, valamelyik nap el is lehet majd hozni, de előbb majd ki is kell fizetnem...
Délután pedig 5 körül találkozó Érden és egy kis gurulás.

Mi lett volna holnap?
Hova a repedésbe mész?
Szasz!

Kíváncsi leszek(vagyok),holnap szabad vagy?

Peti
Nyakker!

Én most kelek útra. Azért ne tessék túlterhelni, reggel vidékre megyek... kész a kútlács!

Ziegler gyűrű... ja neem az ostya...
Szakker!

Már volt is fuvar,és hogy hogy nem,motorral gyüjtöttem ,lehet motorozni babás időszakban is csak a megfelelő időpontot kell kitalálni
aaaaaa, a befordulassal nem volt gond inkabb azzal, hogy a kapu es a sarok szavak kozott keptelen voltam kulonbseget tenni, raadasul abban a pancelos lovag jelmezben alig ismertelek meg de legkozelebb majd lassan megyek, hogy jobban megcsodalhassalak
nahhh megjott a masik nyelvesz zseni
mi a helyzet? gyereket kizartad a szobabol es most jottel rosszalkodni?
Ne hidd el, hogy tudok... én sem hiszem. Sőt tudom, hogy nem... csak olyan jól adta volna ki magát... Hát a kapun alig bírtál befordulni... persze aki 120-al érkezik meg a Lehel úton...
Igaza van Knapetnak , és ha véletlen nem tudnák miről zagyválsz
kérdezd meg h bestekoltaglotkapni
és ha van csomagoltasd be, különben nem hallasz arra füledre amelyikre kapod
FIGU
szelep szár szimering
egyaltalan nem szerettelek volna az aszfaltrol osszekotorni, ugyhogy csak ovatosan! elhiszem, hogy tudsz, nem kell feltetlenul megmutatni
es kulonbenis, altalaban konszolidaltan autozom , csak most jo kedvem volt, meg ugye a zene es nyar van, meg mittomen motorozni pl meg nem is lattal meg majd holnap
Akartam egykerekezni, de közben rájöttem, hogy mindig akkor van baj ha az ember produkálja magát, így visszavettem inkább. Viszont te úgy vezetsz mint ahogy motorozol... nyélgáz, satufék...
rendben te nyerted a ki-tud-hulyebb-szavakat-kitalalni veletkedot
ma volt a foproba, holnap tessek aztan apait anyait beleadni es megmutatni a strandon, hogy kell hulyeseget beszelni
Sóról szó sem vót!

Ezek nem biztos, hogy mind vannak egy motorban, egy részét én találtam ki. Olyan ez mint a gázbömbébe zrityáló rotyó, amivel meg lehet abschlukkolni a schlumpájznit.
ennel egyszerubbeket nem tudsz?
mindig komplexusaim tamadnak, ha elolvasom ezeket a szavakat a felerol ugye azt se tudom, micsoda, csak hogy egy motorban van ilyen a masik felerol meg sose hallottam meg
raadasul napok ota az utszoroso jut eszembe
Központirugóstagállítóanya
Kinyújtottad a nyelved?!? Jóvann... na megyek zuhanyozni... bármikor jöhet az első hívás. Aztán jók legyetek!
Markolatfűtéskapcsolórelé
remek mar alig varom aaaaaaaa, vegre motorozok egyet
LIDL parkoló, rendben. Hívlak, ha végeztem bennt.

Immobilizer
oooo , minden szentek, hat en szegeny nyomorult fovarosi gyerek vagyok, nem ismerem en Miklost kb sejtem, hogy hol van, amit mondasz, de nem vagyok benne teljesen biztos, uh legyen inkabb a LIDL parkoloja, mert azt biztosan nem tevesztem el aztan irany a Shell-kut, vagy barmi. Knapetet meg elkapjuk holnap napkozben, hogy akar-e kozenk keveredni vagy inkabb megprobalja meguszni a dolgot
Te most szivatsz?!?
Nullásra nem megyek. Soha. Szökőévente, max éjszaka. Jó nekem Érden ahol eredetileg mondtátok. Lesz nálam GPS, valahogy csak megtaláljuk egymást. Vagy nem. Amúgy is a városból jövök.