Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csucsu!
Ez a reggeli menü (sonkás melegszendvics, jéghideg málnaszörp, mézédes dinnye) , azért pofátlanság...

És jönnék én is!
És nem autópályázunk ugye?
Mert akkor bátran jövök a korsszsisakomban, és páncél+krosszmez kombóban.
Én is farmerban vagyok. meg a FIGU mester is.
Leginkább magadat.

Deeee ki az a te?
nem te vagy az egyetlen Knapet is huligankodik es rovidnadragban bringazik
visszaterve a letszamra: nem tudom
Robis
Knapet
FIGU
VersionX
te
haverod
ha valakit esetleg kihagytam, akkor elnezest
Lehet h engem felelőtlennek tart a társaság, de bennem fel sem merült hogy nem farmerban megyek.
Szevasz Robis
orulok, en koran ellogok innen es azt hiszem, kivetelesen nem bornadragban kivanok megmelegedni a napon hoztam farmert, hatha leszek eleg bator, hogy azt vegyem fel
2009
morning Robis.
Klasszisokkal bizony!

Idézem magam: HÁNYAN leszünk?
Jó reggelt Hölgyek, Urak.

Motor készen áll, teletankolva. mehetünk.
Jah, és még 1 fontos kérdés.

Elkísérne 1 barátom egy superduke-al. Nem gond ugye?
klasszisokkal? ? ?
aaaaa, odairtam, hogy fel 6!
Most hogy túlvagyok a sonkás melegszendvics, jéghideg málnaszörp, mézédes dinnye reggeli kombinációmon, klasszisokkal megnövekedett az info befogadó képességem.

Akkor este felhejtott plexivel jövünk haza, és lassan

Akkor fürdőgatyával én is készülök, hiszen ha már velencei tó, akkor biztos h csobbanok egyet.

Még azt meg tudod mondani nekem, h hányan leszünk kb?
lehet, hogy egy oraval korabban kene kelned, hogy valamennyire legalabb kepbe kerulj
csak annyi biztos, hogy fel 6 korul talalkozunk az erdi JET-kuton, ami a Tesco mellett van. elmeletileg Velencei to az irany, de hogy valoban leerunk-e odaig, vagy csak megyunk egy karikat, azt meg nem tudjuk. Knapetnek sotet plexije van es neki a sotetedes komolyan rontja a latasi viszonyait.
majd alakul szepen, en hoztam furdoruhat, torolkozot, max nem lesz rajuk szuksegem
Jut eszembe.

Mi lesz a program, illetve az útvonal? És kérlek ne mondd azt, hogy olvassam el, meg hogy itt van 2 sorral alább Az most nem menne
az esti randira talalj ki valami fincsi alkoholmentes koktelt
Jó reggelt.

Hogy vagytok? Baszott jó idő van odakint, csak leszaladtam reggeliért a boltba, de már most levert a víz. Lehet h ki sem mozdulok ma a lakásból, csak az esti meetingre.
nem tagadom, neha szeretnek mar csaladot, de azert nincs kapkodas , csak jo nezni Titeket, akiknek mar van
Jó reggelt!
Csupa irigységet hallok a hangodból.
Amúgy nem kell átnevezni, mert a sok off ellenére azért valahogy összekovácsolódik a Z-s topik.
Jo reggelt!
Ahhoz képest ahogy indult... most értem haza...
Jaaa,értem...
Jaa poroszkálok. Lemosatom az autót, szórólapozok, aztán majd hívsz. Vagy nem...