Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez a jámborabbik szín...
Nekem is sötét plexim van s Knapet-nek legrosszabb esetben engem kell követnie haza Vecsésig...
Rendben hagyom a fürdőgatyát, nehogy valaki maradandó károsodást szenvedjen.
beeeeeeeeeeeeeeeeeee
Fekete báránynak itt vagyok én...
ma meg holnap szabad vagyok...aztán végig hétfőig...
Ja aki nem dolgozik napközben!
jaaa hogy délután mentek? azt hittem egész napos progi az úgy nem móka délután/ estére bevagyok táblázva
legyen fel 6!
mindenkinek! es akkor talan tenyleg mindenki odaer, a megbeszelt helyre.

AKKOR MEG EGYSZER MINDENKI KEDVEERT!
holnap, szerdán 17:30kor találkozó az érdi JET-kútnál. Aki esetleg nem tudja, merre menjen, az érdi TESCO-nál lévő körforgalomból az egyik kijáratnál van, jól látható. az irányt megbeszéljük, mert ha valóban sötét plexije van Knapetnek, akkor van felhajtja, vagy nem tud közlekedni sötétedés után.
vagy leveszi
fürdőruha nem kötelező , nem rongáljuk egymás látását.
Csucsuka megy? Mennék a ktmmel is,csak az nincs kész
Szerintem lehet. Úgyis kell mindíg egy fekete bárány is.
lehet jelentkezni egy düvillel?
ha megírjátok hányra menjek, odaugrok én is a tóhoz

balcsin leszek , fenyvesen , de nincs messze
Fél hat még belefér? Fürdőrucit hozzak ?
szep kis csapat alakul holnapra
mar csak a motoromhoz kellene tudni hozzajutnom
Sziasztok!

Minden rendben az úrfival,eszik-böfizik-alszik(a sorrendet szigorúan tartja ) és remélem növekszik!Nemsokára viszem a "nagyokat " lubickolni,mert nem bírják a gyűrődést a lakásban.

A Sziget 07.28-08.03 közt lesz,de nem annyira veszélyesen igénytelen hely mint sokan mondják,sokan csak egy estét vannak kint,ezek az emberek pedig kulturáltak annyira mint máshol is,de ha nem nyerő nem baj,tényleg nézhetünk más helyet.

Peti
Rossz aki rosszra gondol! Pedig én szóltam is!
Ha Te szívesen látsz így látatlanban az nekem már elég...
A többiek innentől fogva már nem is érdekelnek
De jó hogy ezeken az időkön mág túl vagyok. A jövő hónapban már egy éves a fiam. Sokkal könnyebb már az élet vele.
Szia Borso!

Nemsokára válaszolok,most hirtelen dolog lett.

peti
Szia Apuka!
mikor lesz a Sziget? en meg sosem voltam, mert nem vonz az okado reszegek latvanya, de ha tobben megyunk, akkor nagyon szivesen megyek en is.
meselj kicsit, hogy vagytok? mi a helyzet Bendeguzzal?
Háááát. Sose próbáltam hármasban De miért is ne. Egyszer el kell kezdeni.
Szasztok!

Nekem biztos nem ok a szerda,mert még nagyon ég a baba-láz,mondjuk a láz később sem múlik ,de most még sokat kell segítenem Andinak mert még nem 100%-os.
Ez most csak egy hirtelen jött ötlet hogy mondjuk a Sziget-en összeröffenhetnénk ahányan csak tudunk ott nem gond ha hangosak vagyunk,hely van(lesz),meg minden ami kell.Nálam nem jó,mert nincs elég hely,de ha Sziget nem jó akkor valami nyugisabb is ok.

Peti
Robis, ha Knapet a varos felol jon, esetleg ot is bevehetjuk, harmadiknak
őőő.Mennék én is esetleg. egy düvillel,ha szabad
fúúúúúj micsoda DISZNÓÓÓÓÓÓÓÓó
egye fene, johetsz te is mondjuk ugy, szivesen latnalak de hogy a tobbiek mit gondolnak, nem tudom