Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jah azt elfelejtettem mondani h legtöbbet 2 személlyel használnám, tényleg 2 személyre nem kényelmes?(az RS-nél biztos kényelmesebb ) Csak az a baj h ilyen áron nem lehet szép, gyors, kényelmes is... szoval muszály lesz vmire áldozni sajnoss...És akkor nem a gyorsasággal spórolok
Sziasztok!

Most adtam el a vasamat (rs125) és Z750-et szeretnék vásárolni, feketét, szerintetek 2004-es vasra 1,3 milla körül az reális ár?Többet nagyon nem tudok ráfordítani sanos, de még egy 600as hornet is szoba jöhet...A Zé jobban teccik meg ugye hát 750-es, viszont a legtöbb másfél guriga...
Szevasz Apjuk!
mikor jottok a gyerekkel??? en mar itt lazban egek, sutirecepteket cserelgetek, hogy meglepjelek benneteket!!!
gondoltam, hogy arra a napra szabit veszek ki...
nos?
Szép Jó reggelt Mindenkinek!
Külön üdvözlet a kis családnak!
Sajnos a matricák azok kreativak voltak mindig a horpadást probáltuk eltüntetni.Tehát ilyen matrica nem létezik ,de sima matt fekete lapból vágtuk ki.Dekorosnál lehet venni.A hütőtakaróból meg van több is és lesz festés nélküli is.A bukó gomba felszerelve 14000ft/pár.
Ja, a kép...
Üdv. fektitibi !
Nézelődtem az oldaladon, és megpillantottam a kis piros Z-t (ami már zöld ) Megtetszettek a rajta lévő matt fekete matricák amiket itt a képen be is kereteztem. A kérdésem az lenne, hogy hol lehet ilyen szet-et venni, vagy esetleg Ti árultok e? Továbbá milyen árban van egy pár bukógalóca (henger mellé) Ha a zöld hűtőidomok mellett döntenél, akkor Engem lehet érdekelne a másik pár ezüst
jól néz ki tényleg
a szín az tényleg nem lett a legjobb, sztem jobban jársz ha lecseréled ezüstre de ez csak az én véleményem
Sajnos a szín nem stimmel,mert a spojlert fényező fújta a mocit meg mi és mi nem fujtunk alá.Bánatos vagyok ez miatt.Lehet hogy kicserélem ezüstre majd napfénynél kiderül, meg amikor fikázzák.De z750-hez szerintem egész jó.
meg szep, draga gyermekem
elso a csalad!!!
óóóó de ari vagy csak miattunk
egyeztetünk majd
hat beszeljetek meg, nekem majdnem teljesen mindegy.
meg akar egy nap szabit is kivehetek CSAK MIATTATOK
sajnos én még a pontos időpontot nem tudom de valszeg péntek lesz
ahogy hallottam, a kis Z csalad penteken megy. de en is csak delutan tudok elszakadni a munkahelyemrol.
Nembiztos, de ha igen akkor minden bizonnyal a szombati napon vagyis márc. 3.-án
te is jossz a kiallitasra?
Értem
a lila tehenke csak akkor lila igazabol, ha rasut a nap.
amugy nem latszik de majd csinalok rola kepet, ahol lilan csillog.
vagy hat jottok ugye a kiallitasra es akkor eloben is megtekinthetitek
innyeee anyukám most látom az új képet
Estét mindekinek!
Borsoka szép az új nadrágod!
Viszont nagyon meglepődtem a kép láttán, mert ha tényleg lila a Z-d akkor igen sötét lila (már szinte fekete) vagy csak a kép csalóka?
ne is mond h voltál
nekem tegnap olyan jól sikerült a bál, h még most is kettőslátásom van , igy nem volt merszem meg erőm se elővenni, ehelyett elmentem haverral megnézni az új 600rr-t és megállapítottam h nekem nem tetszik
voltam z-t is nézni
Hello Gyerek
anyu volt motorozni.
te is voltal???
estét
Hali!!
OK. Jó lenne de tán holnapra esőt mondott.
Szerintem is az Akra szebbenszól.
Itt van még pár Z-és videókklikk
A srác jól megy.
Neophyte, ha holnap ilyen szépen fog sütni a nap, és nem lesz túl hideg, akkor el kéne menni gurulni egyet!