Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Roys!

Ment mail pár képpel.
Jól csinálják szerintem,mivel a Papp becsödölt miért ne cserélnék le?
Ez bevett szokás minden szervizben én pl voltam a red baromba ott is lecserélték a kawás táblát a sajátjukra.És?
en kecsekemeten vettem a mocimat de mikor vittem pecsre 1000 es szervizre siman lecsereltek a Papp Motors-ost SteelHorse-osra.
Persze nekem nem szoltak, kb 1 hettel kesobb vettem eszre mikor arrol akartam lenezni a Papp -ek telefonszamat....GERILLA MARKETING
Köszi!
Rendszám alapján a motorom is tőletek van,ha minden igaz...
/előző tul ott vette.../
Szia!
Én az alábbi gumikat ajánlom
Bridgestone bt 023 párban 60600ft
Bt021 52300ft
Bt016 Bt016 pro 63400ft

Adatlapomon elérsz!
Helló!

Szeretnék érdeklődni valami jó gumit tud ajánlani valaki Z750-re?
Első,hátsó kellene! Viszont a neten akcióban is elég magas árak vannak...
Bridgestone,Michelin,Dunlop és Conti közül szeretnék valamit találni...
120/70 ZR 17 és 180/55 ZR 17
Pont elkerültük egymást.
Hali gyapi, Te is voltál az évadnyitón? Kár hogy nem találkoztunk. Én is ott voltam. Azt hittem én vagyok az egyetlen Z-s. Igaz egy idő után elindultam gurulni. Olyan 12 után.
Szia!
Megúsztam az esőt.Behúzódtam egy közeli benzinkútra.Motorozásban nem volt hiány,már nagyon rám fért.
Szia Gyapi!

Örülök, hogy összefutottunk ma Dorog előtt. Remélem épségben hazaértél és nem áztál el még jobban.
Mi még elmentünk Rétság felé, ahol egy nagy felhőszakadásba keveredtünk. Szegény moci olyan koszos lett...

Remélem mindenki kihasználta a hosszú hétvégi jó időt és sokat motoroztatok. Nekem már nagyon hiányzott ez.
NOs erröl a plexirol lenne szo.
http://www.euromotor.hu/news/n...(naked)-motorokhoz.html
Szerint
em teljesen jol nezz ki vele.mit gondolotok?
Egy kis csemege a tegnapi túráról
Ma irány a velencei tó...
Nem titkos a telszámom, éppen nem voltam itthonországban! (mondjuk amúgy is süket vagyok, és a telefont sem szoktam felvenni... )
Kappa KA 446-os plexihez mit szoltok?
Gyárilag kéne hogy járjon hozzá.Ám nekem sem volt benne, és csináltattam.Még 1 db van amit fel tudok ajánlani!
Annyira nem sürgős.Tekeregj nyugodtan.Jöhet róla annyi fotó amennyit csak tudsz tartóstól vasastól mindenestül.Ja és hogy hogy fogattad össze a két idomot, mert én nem látok semmi csavart csinálnál arról is képet.Előre is köszi!
Sziasztok!

Kérdésem, hogy a hátsó rugóstag állító szerszám jár -e a motorhoz? Én nem találom.
Nektek, hogy van beállítva? Nekem még alapbeállításon van, de ehhez 68 kilóra kéne visszafogynom.
8,5-9 az rengeteg. Ha az áttételed is rövidebb, akkor 10 liter körül eszel 100km-en. Amikor a motor 100 km-t mér, te csak 90-et mentél.
Bekötöttem a GPS-t a motorba és 100km/h-nál valójában a GPS szerint csak 96km/h-val megyek.
Én sem akartam beleszólni.
Nincs vele semmi baj,előfordul az ilyen,kicserélem,utána világít..
Engem sem zavar,nincs ezzel baj,csak nekem olyan hihetetlen volt.Bar elhiszem,h kiegett.
Na plexit mondod?
Kappa.Itt vettem:Plexihuszonezervalahány Ft. volt.De ez még a régire(2005-ig)való,2007ben mikor vettem a motort még nem gyártottak ehez a tipushoz,kis konzol átalakitással ment fel.
Srácok szerintem az legyen a legnagyobb baj egy motornál hogy kiég egy izzó vagy kontaktos lesz egy index
Bocs hogy beleugattam .
Ha a neten irsz,akkor gondolom nem mellete vagy ,mellesleg pentek este meg minden ok volt.
Sok sikert a motorhoz.
én se vitatkoznék veled,te biztosan jobban tudod onnan ausztriából,mint innen a motor mellől én
MOTORINO.
Milyen a tipusa a plexidnek,markaja.?ja es hol vetted?
kösz