Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én ma Motorral voltam a kiállításon... :D vagyis Gyálig mentem Attilához onnan mentünk oda .. Jó volt minden jól éreztem magam.. na meg a motorozás.. .D
megosztom a mai tapasztalatom veletek.a következtetés: 4 hónap simsonozás után ne üljetek fel a Z re, mert leestek :D mentem ma vele egy elég illegal kört (még nincs forgalomban), és az első teli gáznál én ott maradtam a motor meg kb kiment alólam
azért nem lett semmi gáz ugy mennék már, holnap 20 fok, de azok a fránya papírok...
Nekem van egy az újabb fajtára (2007-től) (gyári rendszámtáblatartó indexesül), az nem kell valakinek?
Üdvözlök mindenkit! Ha valakinek volna 2004 z750-hez gyári hátsó index komplett , eladó hozzátartozó gumi távtartóval akár sérült is,reális áron kérem keressen meg!
Én is kint leszek 10-től. Panyó majd csörgök !
Szia, ez indexes fajta?
Helló!

Szép időnk volt ma! Kiállítás helyett én felpakoltam egy csomó motoros cuccot a vaterára 1 Ft-os aukcióba. Ha valaki híján lenne ilyesminek, akkor nézelődjön: link
Bár még mindig van pár Kawás ezmegaz, ami kimaradt.

Valami kis motoros összejövetel nem lesz-e mostanság?
az meg nekem nincs:)
nam az is csak a gyerekek használják én maradtam amobilnál
Facebook?
nekem nincs azt csak agyerekeim űzik
msn
jo a tűkőr jol mutat ha kitalálod az árat majd irsz
Ezt tettem fel,van akinek ismerős lesz.
igazábol nincs semmi amit cserélni tudnék egyedűl egy gyári z750re doboz tartoval egyűtt ami elado mit tettél helyettűk
Hát azt nem tom,esetleg csere valamire
hali
jó lett,
bakker nekem semmire sincs időm
szia mennyiért adnád
Tükör valakinek?
Hello Mindenki.A kiállitás helyett inkább hebrigálás..Felraktam a plexit és egy kettes szivargyújtó aljzatot ami csak bekötésre vár. Vélemények?..
Szomszédnak raktam fel ,ebből válogathat
Ez jó a telóba?
igen, én már többször tankoltam 70-30 arányban, és ezután is így fogom
Sziasztok.
Németeknél kapható az E10-es benzin amibe 10% bioetanolt kevernek.
Kiadtak most egy listát "ami a gyártóktól kapott információkat összegyűjtve tételesen felsorolja, mely típusoknál garantáltan problémamentes az E10 használata."
2007- z750 is szerepel a listában.
Tankolnátok ilyet a gépbe?
Bazz kerestem a Gridgirls-ös lányokat és megéheztem. Tiszta ráfizetés lett. De a kolbász legalább baromi finom volt!