Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A gyakorlatban mikor(Km) aktuális a szelephézagot ellenőrizni ill.állítani?Z 1000 05'
2litert!
Ez idáig oké,de a Fuchs fagyálló be van keverve -35-re,hány litert vegyek belőle?
Ugy csináld hogy kb 1,5 liter fagyálló a többi deszt viz
Mennyi fagyálló kell a Z 1000-be?
Minöségi mindenképp castrol,fux, stb
Próbáltuk. Csak a kingtony toldója eltörött... és így ráhagytam... majd kapok elektromos nyomatékkulcsot majd azzal levesszük.
hali Tomi
sok boldog, és egészségben gazdag szülinapot
FIGU
hi
bakker nem nagy vasz leszedni az első lánc kerék anyáját
egy fasza hosszú crova, 1 méteres cső, és a hátsó kerékbe 1 fa husáng, vagy rongyba csavarj 1 csővet és dugd a hátsó kerékbe,
kb 2 perc
FIGU
Szerintem 200-250 nm közötti nyomaték elég neki!Ja és előtte kend be menetrögzítővel (loctite) vagy valami hasonló nyalánkság.Én mielőtt meglazítottam megmelegítettem talán kicsit könnyebb mivel a menetrögzítő fogja igazán!
naa ma megjött az olaj olajszűrő + a KN szűrő... :P holnap átveszem a postán valamint pénteken leveretjük egy 500 nm-es nyomatékkulcsal a lánckereket. Valaki meg tudná mondani hogy mennyivel húzzuk vissza?
Hi!
Szerinted milyen hűtőfolyadék a jó a gépbe?
Sima alu hűtőbe való?link
Sziasztok! Nem tud valaki valahonnan kawa z750 2005 mocira olcsón müszerfalat? Megköszönném a segítséget!
a 200 Le-s NEW hollandka alif bírta kihúzni XD

Elnézést mindenkitől az offért
el..... apám elment nélkülem gépért a portára 4 óra 10-kor keltem... XD Holnap fél 4-kor kelünk :S hamarabb kell menni reggel hídig ült a gép mert kiengedett a fagy..
Sziasztok!
Ma megvolt az idei első gurulásom!
November 15 óta nem gurultam,igen jól esett a mai 40km!
Profi és jó minőségű cuccokat itt találsz én is itt fogok venni!null
köszi sokat segítettél!
Swordfish83!

Megoldható, az enyémen is úgy van. Nézd meg a galériám. Ha érdekel a megoldás akkor küldök képet, hogyan oldottam meg. Idomot persze farigcsálni kell hozzá ;)
Javítok
...nagyon ...
Hello!
Nagon köszönöm!
TomLamb

Boldog születésnapot ombre!
Mutatok,de nem ma..
elaludtál ombre ? :)
Jó reggelt mindenkinek :D

Nekem is hasonló kis tatyó van a navinak. Több képet nem tudnál róla mutatni? hogy mégis milyen? van itthon valamilyen rozsdamentes anyag majd megpróbálnék belőle csinálni valamit..