Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hali!
most értem haza a kiállításról. hát mit is mondjak. elég durván felb*sztak. nagy kofferral mentem a koliból oda, ruhatárról senki nem hallott, az nincs nem szokott stb ilyen infokat kaptam, míg végül egy idős néni mondta, hogy az autókiállítás részen van. tényleg volt, ingyenes. kb 2 kabát volt berakva. senki nem tudott róla, kitáblázva nem volt.
utána jött a vásárlás. kártyával sehol sem lehet fizetni, nálam kb 3 kiflire való kp. bankautomatáról se hallott senki, az egyik biztonsági őr mondta, hogy a vasúton túl van, 15 perc séta után sikerült pénzhez jutnom.
maga a kiállítás nem nagy cucc. cicis lányok tényleg nincsenek, motorok felén "ne ülj rám" papírka. lassan már a ruhát se lehet felpróbálni, csak miután fizettél.
ha valaki vásárolni akar ruhát, felszerelést, alkatrészt érdemes kimenni, vannak akciók (kp-t vigyetek), de nézelődni kimenni sztem fölösleges
Olajat lecseréltem ma :P beraktam a KN szűrőt. Holnap megyek Attilához onnan meg megyünk a kiállításra.. Legalább motorozok egy kicsit :P
Panyo!
Te is újítasz a hátsó rugón?
Akkor én inkább kihagyom, mint tavaly is...
Ha rá se lehet ülni a mocira, akkor nincs értelme. Inkább benézek majd valamikor egy szalonba, ... sőt, figyelem majd a tesztnapokat!

Z.
Hello Mindenki.Köszi az infokat,tavaly én is igy voltam hogy elmentem drága belépő+parkokó stb..Alig valami látnivaló, de a relkám az nagy most is.
Bakker, apám Te enni mentél ki? Én szombaton megyek, de nem motort, hanem egyéb cuccokat nézni.
Szerintem nem érdemes. Majd 4000 volt egy fél literes szénsavas víz, egy kolbász, két alma paprika és egy adag hagymás csirke. 700 egy kürtös kalács. Nincsenek cicis csajok, a legtöbb helyen nem ülhetsz motorra!
Itten van-e
Hi all!
A haverok mondták,hogy nem nagy durranás a kiállítás
Holnap délelőt azért kimegyek
Az idén ma volt ez első mosolygós napom !110 km
Hello Mindenki.Ha valaki ma megy a kiállitásra az megírhatná hogy érdemes-e megnézni?! Köszi.
Vettem egy tanktáskát a Shox-osoktól, ők tök profik, de a Givi már nem annyira. A táskával semmi baj, de a felfogatás/adapter rangon aluli. Az üzemanyag betöltő 3 csavarjának helyére kellene felfogatni úgy, hogy a platni nem a betöltőn, hanem a fényezésen feküdne fel.
1: csak 2 csavar fogná a betöltőt
2: fényezés sérülhet
3: a platni egy vékony lemez, így a felfogó csavar szorítására elhajlik

Megoldás egy köztes távtartó (képen rézből). Így a betöltőt továbbra is 5 csavar rögzíti.
A mellékelt játékcsavarokat (képen fekete) hosszabbra kell cserélni.
Először felpróbáltuk a gyári csavarokkal, de az egyiket menetmetszeni kellett. Ha úgy ahogy van behajtom, most a motoron is lenne egy hibás menet...
Ráadásul a gyári csavar kis méretezésű, belső kulcsnyílású.
Anno én is tőlük vettem, korrekt áron. Akkor még 2 vagy 3 szalonjuk volt Pesten, több fajta motort is forgalmaztak. Azóta meg kiköltöztek az M5 mellé...
Viszont a tulaj nekem nem tűnik valami rugalmasnak, vettem azóta mást is tőlük.
A tesztet olvastad?
http://www.motorradonline.de/d...
Hello!
Sajnos csak holnap lesznek kint...
Csá!
Én mindjárt induok csekkolni!
Sziasztok!
Egy rövid Off: Gridgirls a Motor Fesztiválon!
Ha kimentek holnap vagy vasárnap, csekkoljátok majd le a csajokat!
Hali!
Műanyag platnis, de egyenlőre lefoglalva (jegelve).
Műanyag, vagy fém platni van hozza?
Sziasztok!
Tudna valaki segíteni abban, hogy K7es Z 750re, szintén K7 vagy K8 Z 1000 hűtő oldal idomok párosítható-e? (irányjelzős)
Kell-e mind 2 tartó konzolt cserélni vagy a felső (amit 2 csavar tart) azok megegyeznek...stb.
Előre is köszi a segítséget!
Gibbon
Hello!
Nagyon köszönöm!
Sziasztok!
Van egy eladó használt GIVI E460 Monokey dobozom (ezüst tető)platnival,karcos itt ott.(20.000-)

Helló =-Tőlük
Szekka......
hol vetted a vincit?kuld mar el a linket legyszives.
Kösz
24000km
hi
ha jól emlékszem a szervízkönyv 24 ezernél írja, az ellenörzést