Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hali
Dia, Tutu, Borso boldog nőnapot
meg a többi csajnak is
üdv FIGU
Vo'ilá!
Itt megtalálod Ő csinálta, ebben a fórumban is megtalálod basi2 nevű felhasználó. A kb ár szerepel a hirdetésben is.
heló! Csak megszeretném kérdezni hogy honnan szerezted a z750-re a hasidomot? És mennyiért?
Köszi elöre is!
de ezt többet így nem fogjátok tudni visszahúzni az is tuti
kell egy kulcs aminek az egyik végét megy a fogaskerékhez a másik végén meg van egy unimog motor ez majd lelazítja
Köszi!
akkor 1 a lényeg hogy nem kell félnem hogy valami eltörik a gépben ha mocsok nagy erővel meg nagy csővel próbálom lelazítani..
XD vagy 2-3 liter házi elfogyasztásához XD
Ennyi! (Ha végeztek pont elegendő ember lesz egy láda sör elpusztításához)
jha meg még egy negyedik aki ráül hogy ne emelgessem a gépet... :DXD
Sziasztok !
Érdekel valakit , 4 liter Castrol Power1 10w50 + Mahle Knetch szűrő 12-ért ? Ha igen hívjon ! Számlával !
Akkor hívok még 2 embert.. :D 1 húzza/tapossa a féket.... a tépi a fixhajtót.... 1 meg rátart hogy ne ugorjon le és közben egy kalapáccsal kocogtatja :D
Amiket csináltál az jó még annyit lehet hogy a mindezt egy gumisnál csinálod légkulcsal.... Vagy miközben rajta van a dugókulcsfej meg a csőhosszabbító stb közben ütni kell a fejet min 3kg kalapáccsal.
oké mostmár elolvastam. Csak leragadtam a képeknél.
Ott a hozzászólásomban!
Speedshop,de személyesen érdemes bemenni,mert az oldalukon nincs fent(szerintem)
most nézem gps tartók a nagyvason 11e FT-tól... :S
váóóó ilyen bilincses tartót hol lehet venni? Nekem is ilyenre lenne szükségem
Most,hogy mondod nekem is bent volt a hátsókeréknél a fa!
háát így csináltuk... csak mi még egy akáclécet is beraktunk a felniihez és a villához... a kingtony fix hajtó kulcs eltörött de majd még próbálkozunk akkor valami erősebbel...
Hali!
"Navigáció, GPS motorra"topikba nézz be,ott feltettem pár képet a sajátomról
Az első lánckereket az óramutatóval ellentétes irányban lazítunk.
Lánc a helyén sebességben,mindkét féket húzni,nyomni,dugókulcs legalább 1 méteres cső és goooooo!
Nállam akkorát csattant azt hittem eltört a kulcs
Racsnival ne próbálkozz,mert tönkremegy!
Valakinek tapasztalat hogy a z 750 s hátsó kapaszkodója felaplikálható e a sima z 750-re?
http://cgi.ebay.at/Soziusgriff...
Üdv néktek Urak/Hölgyek!
A hölgyeknek Boldog nőnapot

Lenne hozzátok egy kérdésem. Valakit tudna nekem segíteni abban hogy gps tartót milyet vagy hogyan tudnék gyártani illetve hova lenne jó felrakni? Ma vettünk egy dzsípííeszt meg lett hozzá egy pici vízálló táska csak nem tudom hogy hogy tudnám felrakni a motorra. Képeket szívesen fogadok
Másik kérdésem... A lánckereket biztosító anyát merre tudnánk lelazítani? Egyik irányba se mozdul.. Szerelő próbálkozott vele :D
A segítséget előre is köszönöm.
Üdv.: Ádám
Ló estét!
Boldog Nőnapot a lányoknak,Csutka,Tutu,Borso,és aki lánynak érzi magát
igen tavaly februárban vettem