Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ilyen bidgestone gumma nekem a gilera nexuson volt a pirelli diablo után ott tényleg jó volt

de Z-n marad a power one
ott sincs kolbászból a kerítés, persze lehet jó vételeket találni de itthon is sok jó áruház van már szerintem
álom a gumi,könnyen melegszik,nagyon tapad,ajánlani tudom mindenkinek
más:tegnap elért engem a városi legendákból adódó szopások sora:sárváron értekezleten voltam,szünetben az egyik srác büszkélkedik, hogy a bécsi louisban szaréret-hugyért rádiós Nolan sisak,csizmák,nadrágok,a haverja tetőtől talpig 50e-ből felöltözött...Elindulok fél hétkor,taposom mint az állat,mert 8-kor zár...Bemegyek körbejárom az egészet,csak szar cuccok fény árban:még 30%-os kedvezménnyel is kétszer annyi minden,mint itthon...kibaszott hencegés,mire jó?de visszakapja a srác,mert még este felhívtam, hogy békéscsabán az egyik motoros boltban 40e az új akrapovics a motorjára,de csak holnapig
na akkor szerveződjünk szépen össze, tavaly itt nem kellett fizetni semmit és m3 kivezetőtől vácig tartott a tesztkör
Tavaly mi is voltunk ceglédi tesztnapon ha lesz az idén is elmegyek.Ha jól emlékszem az adatokon kívül 500ft/ motor volt a tesztköltség.
Tesztnapra mi is mennénk!
oksa, megdumáljuk majd
ok korán kéne menni akkor még nem lesznek sokan
értem, köszi, akkor majd még szervezzük össze a dolgokat
nem kellnév pár adat meg egy nyilatkozat hogy vállalod az önrészt ha baja lesz a vasnak és kész
nem voltam még engem is érdekelne ,hogy megy ez a tesztnap dolog, le kell rakni valamennyi lóvét vagy?
most nézem kawa holapjá lesz tesztnap 9.-én a kawa m3-ban én szerintem megyek oda is kipróbálom a nagytesót
akkor már lennéknénk 3-an
kormánysúlyok rajta vannak, centírozás az passz! nemrég vettem a gépet
Én megyek.
2008
Hali!

Nem tudom mikori a fórumkérdésed, most találtam.
A Z-vel asszonnyal lementünk Várnáig a Fekete tengerhez,
viselhető volt az út, és akkor még nem is voltak meg a speckó üléseim.
Egyébként a motorom eladó, az adatlapomon megnézheted.
freakazoid
na nekem OK én mennék, bár a moci még nincs kész de nem érdekel megyek
akkor nemtudom
Motorostalálkozó!+ felvonulás a városon keresztül.
(minnden hónap első szombat)
Gyülekező 3 kor!
mi lesz a citadellán? amúgy engem érdekel a dolog
Ló estét
Valaki szombaton Citadella?
Csak fölmegyek és megvárom míg elhalad a felvonulás és valamerre gurulok
Valaki(k)?
vadi uj pirelli diablo rosso gumik elöl hátul tuti jó most centirozva. majd megnézem a csavarokat. köszi
Mások helyett is figyelni kell, hamar megvan a baj.
balesetmentes erről jut eszembe nagyon kell figyelni voltam tegnap egy kis karikát... még szerencse hogy szépen lassan mentem... apuka jön két ovis kisgyerekkel mindhárman bicikliznek... mikor odaérek kisgyerek gondol egyet és átjött keresztbe az úton... másik irányból pont egyik haverom jött kocsival ő is jó nagyon fékezett meg én is satuztam.... apa már már csak ordítani tudott a gyerek után... szóval ésszel