Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Utána kérdeztem a grafit Z-nek! Egy Barátom vitte fel személyesen a Merkantil bankhoz, Kecskemétre! Azt mondja hibáját nem tud mondani, annyit viszont igen, hogy volt már fényezve, de az okát Ő sem tudja!
Szia!
Nekem nincs tapasztalatom,de ha azt a totálkáros Z1000 nézed akkor felejtős
Ha ingyen adnák akkor is elgondolkoznák,hogy megáll e annyiban mint,ha vennél egy használt jó állapotút!
Sziasztok!

Van közöttünk paksi illetőségű motoros?A Márka Motorral van valami tapasztalat esetleg?

Előre is köszi:Gábor
Vettem a Lidl be 1 gerincprotektort, nagyon kafa ahhoz képest hogy lidl-s. Fogynom kell mert így alíg férek bele a kurva bőrruhába
A kurva dagadt életbe
2007-es Z750
Oldalt álló tartályos kellene igazából, aminél nem kellene áthelyeznem a feszszabályzót.
Van gyárim makulátlan zx-10r 04-05 30000ft ami harcolt az 25000ft
Milyen mocihoz kellene zx-10r melyik 04-05 06-07 08-tól?
Valamiért úgy érzem, hogy nem az én pénztárcámnak megfelelő az ára. kovacs84@gmail.com-ra csak érdeklődésképpen dobjál már egy árat légyszíves.
Elkészült hétvégén majd küldök képeket az eredményről.
Nekem van Öhlins WP gyári
Szia!

Nem tudok válaszolni neked(citromail),köszönöm a segítséget,ha megadnád a számod, szívesen rádcsörögnék,nég érdekelne néhány dolog.
:Gábor
ÜDv
Srácok, ki volt az a múltkor akinek volt eladó ZX10 hátsó rugóstagja?
Tutu mi a helyzet a mocival? Az enyém kész, majd küldök képeket!
Szia!

Tudok segiteni jó áron! Adatlapomon elérsz!
sziasztok nincs valakinek z1000 2007hez ilyen alkatreszei?
visszadobja a levelezőrendszer a mailt,próbálj te írni nekem:fehervar@vasiplastwood.hu
Bízom benne nagyon...Körfával most beszéltem,nagyon korrekt srácnak tűnik,remélem ő lesz az én emberem...
Remélem összejön és lesz még egy Z-s Fehérváron!
Gratulálok!
Keress meg e-mail-ben! jjani@citromail.hu
nem vagyok benne biztos hogy 2005től vagy 2006tól voltak az új színek.... de a faráról hiányzik a z750 matrinya
Sziasztok!

Hát köszönöm az eddigi hozzászólásokat,várom a továbbiakat is.
900 e-m van rá összesen, úgye át is kell írni,olaj csere stb...
Próbáltalak hívni a narancs ügyében,de ki vagy kapcsolva.
Az ezüst az nem gyári színe ezek szerint a 2005-ös z750.eknek?
Ez a motor valami Nagy Istváné volt,banki hitelből visszavett.

Gábor
Na megy itt a reklám...
Sőt! Körfa gépe a használtautón pont 9é van fenn. Az ő motorjának makulátlan az előélete.
Gab200gab 200....
http://www.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/kawasaki_z750-413744
6
Itt a motor,ha erdekel.